BIURO PODRÓŻY WŁÓCZYKIJ

Włóczykij Biuro Podróży Dorota Sawa

Zabawa w niebieskich migdałach -Okuninka

Miejsce: Polska / Okuninka, wiek: 6 - 11 lat , transport: Autokar
kod termin dni cena status sprzedaż
MIG1/24 27.07 - 31.07.2024 5 1350.00 1450.00 PLN są miejsca rezerwuj
Promocja ważna do 31.03.2024

Spakuj strój kąpielowy i największy ręcznik jaki masz w szafie, bo na tej kolonii plażę będziemy odwiedzać przy każdej okazji! Przygotuj się na całe dnie z piaskiem i wodą, a do tego na mnóstwo zabawy i wodnego szaleństwa. Połączymy beztroskie leniuchowanie na plaży z aktywnymi atrakcjami w wodzie i jej okolicach. Uwielbiasz kąpiele w jeziorze? My też! Spotkajmy się nad Jeziorem Białym!

Zakwaterowanie: Rodzinny Klub Wypoczynkowy "Niebieskie Migdały"-to miejsce gdzie na nudę nie ma czasu! 300 metrów do plaży zapewni możliwość odwiedzania jej przy każdej możliwej okazji! Podrzewany basen sprawdzi się nawet w deszczowy dzień! Zakwaterowanie w 2,3,4,5 i 6 osobowych pokojach z łazienką i TV. Na terenie obiektu znajdują się: dwa place zabaw, miejsce na ognisko, boisko do piłki siatkowej, sala konferencyjna z rzutnikiem i sprzetem audio, sala sportowo-taneczna

https://www.niebieskiemigdaly.com/

Wyżywienie: 3 sycące, pełnowartościowe posiłki  (śniadanie,obiad,kolacja), stały dostęp do wody pitnej.

Pierwszy posiłek– kolacja

Ostatni posiłek – śniadanie+ suchy prowiant na drogę

Dzień 1

 • Wyjazd z Lublina wg rozkładu jazdy 
 • Z wizytą u Ducha Bielucha- zapewnimy niepowtarzalne emocje, prawdziwą przygodę i wyniesiemy z kredowego labiryntu niezapomniane wrażenia. Trasa o długości ok.2 km wiedzie przez kręte, ciemne korytarze. Poznamy historię pochodzących z XIII wieku podziemi, dowiemy się w jaki sposób powstały, zobaczymy największe atrakcje „Chełmskich Podziemi Kredowych” min. szyb studni staromiejskiej, korytarze eksploatacyjne z charakterystycznymi niszami, cztery komory oraz ekspozycje geologiczne, archeologiczne i historyczne. Ducha Bielucha oczywiście uda się spotkać, a nawet chwilę z nim porozmawiać.
 • Spacer z przewodnikiem po Poleskim Parku Narodowym-wędrując, warto nadstawić uszu i wytężyć wzrok! Bowiem nie raz i nie dwa, pomiędzy szumem szuwarów przedziera się żurawi klangor, buczenie potężnych łosi czy mewi krzyk, a że park wręcz usiany jest wygodnymi ścieżkami dydaktycznymi „w sam raz na raz”, z tej mnogości fauny skorzystać mogą wszyscy – zarówno duzi jak i mali!
 • Przejazd do Rodzinnego Klubu Wypoczynkowego "Niebieskie Migdały", spotkanie integracyjne, kolacja, nocleg

Dzień 2 - 4

 • Wycieczki meleksem Migdałkiem który zabierze Nas na zwiedzanie okolicy z uśmiechem i z wiatrem we włosach 
 • Animacje 
 • Nielimitowany dostęp do strzeżonego basenu z podgrzewaną wodą z brodzikiem i zadaszeniem
 • Zabawa na  placu zabaw
 • Strefa plażowa i relaksu z leżakami
 • Boisko do siatkówki plażowej
 • Siłownia zewnętrzna
 • Kino letnie
 • Zajęcia sportowe
 • Animacje wodne
 • Konkurs na rzeźbę z piasku
 • Zajęcia integracyjne
 • Gry terenowe
 • Karaoke
 • Wycieczki piesze
 • Kąpiele wodne pod czujnym okiem ratownika wodnego

Dzień 5

 • Śniadanie, pobranie suchego prowiantu na drogę 

Wizyta w Krainie Rumianku- to wioska tematyczna gdzie dzieci  mogą doświadczyć jak żyli, pracowali i odpoczywali nasi przodkowie. Wszystko to dzieje się w scenerii polskiej wsi gdzie dawne obyczaje są wciąż żywe i praktykowane.

Zwiedzanie obiektu z przewodnikiem, zapoznanie się z planem dnia:

 • Gra terenowa – Wyprawa po Skarb: Dwanaście ławeczek – każda symbolizuje inny miesiąc. Zachęcają do spaceru; na każdej można przysiąść, odpocząć, popodziwiać piękne widoki, porozmawiać z mieszkańcami, zrobić sobie fotografię na wyjątkowym tle. Przy każdej ławeczce – skrytka  zamknięta na kłódkę – jedynie pierwsza jest otwarta i można w niej znaleźć podpowiedź gdzie odnaleźć kluczyk do kolejnej kłódki. Gdy odnalezione zostaną wszystkie klucze i otworzone wszystkie kłódki, zostanie do odszukania skarb z nagrodą. Grę można przebyć pieszo, albo wozem drabiniastym co jest dodatkową atrakcją.
 • Od Ziarenka do Bochenka - warsztaty- dzieci dowiedzą się skąd na stole bierze się pyszny chlebek, kto pracuje wytrwale by mógł on powstać, co robi rolnik, gdzie pracuje piekarz, skąd się bierze zboże, a także poznają proces powstawania chleba w dawnych czasach, Nie tylko o chlebie będzie mowa ale również o bułeczkach, rogalikach i ciasteczkach, które dzieci uwielbiają. 
 • OGNISKO z samodzielnym pieczeniem kiełbasek 
 • Przyjazd do Lublina wg rozkładu jazdy

Park linowy "Okuninka"

Każda trasa składa się z około 16-tu przeszkód zawieszonych pomiędzy drzewami na różnych wysokościach od 1,5m najprostsza trasa dla dzieci do 14 metrów trasa zaawansowana. Orientacyjny czas przejścia poszczególnych tras w zależności od umiejętności oraz wprawy od 30 min do 90 min. W trakcie przejścia trasami jest zapewniona pełna obsługa oraz nadzór naszych instruktorów. Wszystkie osoby chcące przejść park linowy zostają przed wpuszczeniem na trasę przeszkolone przez instruktorów i wyposażone w specjalistyczny sprzęt alpinistyczny – kaski, lonże, uprzęże, traki.

Cena: ,-40 zł/os. (cena z 2023r)

Gokarty rowerowe (godzina jazdy)

Dzieci uwielbiają gokarty, ponieważ emocje wyzwalane podczas jazdy zasadniczo różnią się od tych znanych z roweru. Siadając za kierownicą tej „szybkiej strzały”, można naprawdę poczuć się jak w sportowym samochodzie. Dziecięca fantazja jest w tym przypadku bezkonkurencyjna. Eksplorowanie świata z takiego pojazdu stanowi unikatowe doświadczenie, o którym marzy wielu kilkulatków.

Cena: ,-30 zł/os (cena z 2023)

                                           (Atrakcje fakultatywne będą realizowane przy minimum 30 uczestnikach, wpłata bezpośrednio do wychowawcy)

Cena zawiera:

 • transport
 • zakwaterowanie i wyżywienie zgodnie z ofertą
 • realizację programu wg oferty
 • opiekę doświadczonej kadry pedagogicznej posiadającej stosowne, określone przepisami uprawnienia oraz opiekę medyczną na wezwanie
 • ubezpieczenie NNW na kwotę 16 000,00 zł w UNIQA TUiR S.A.
 • podatek VAT marża oraz składkę do TFG i TFP
 • Proszę o zabezpieczenie dziecka finansowo, gdyż niedaleko ośrodka jest Wesołe Miasteczko, osoby chętne będą mogły skorzystać z atrakcji wybranych przez siebie, na koszt własny.

UWAGA: Program jest ramowy. Jego realizacja uzależniona będzie od kondycji i wieku uczestników.
W przypadku nagłego i niezależnego od Biura Podróży Włóczykij Dorota Sawa wzrostu cen za elementy składowe oferty np. paliwa, żywności, opłat drogowych, kursu walut etc. cena kolonii/obozu może ulec zmianie.

Autokar wyposażony w  klimatyzację i toaletę. Godziny odjazdów i powrotów są uzależnione od warunków drogowych.

miejsce adres wyjazd powrót cena
Lublin Parking dla autokarów przy Stadionie Arena Lublin (od strony ul. Cukrowniczej) 08:00 17:00 0,00 zł.
Uwagi: Na miejscu zbiórki należy stawić się co najmniej 30 min. przed godziną wyjazdu. Istnieje możliwość wyjazdu z innych miejscowości za dodatkową opłatą-szczegółowe informacje w biurze lub pod numerem telefonu 815329898

Sygerowana lista  rzeczy do spakowania:

- ręczniki (do kąpieli i na plaże), mydło lub żel pod prysznic, pasta i szczoteczka do zębów, szampon

- czysta bieliznę na każdy dzień

- krem do opalania z filtrem, chusteczki higieniczne

- koszulki t-shirty z krótkim i długim rękawem

- ciepłe bluzy, kurtka przeciwdeszczowa

- długie i krótkie spodnie

- piżama, strój sportowy (dres, krótkie spodenki)

- strój kąpielowy, przeciwsłoneczne nakrycie głowy

- min. dwie pary butów (w tym obuwie sportowe i sandały,klapki)

- mały plecak na wycieczki

- worki na brudne rzeczy

-środki przeciw komarom i kleszczom

-niezbędne leki które dziecko może przyjmować (można przekazać kadrze przy autokarze)

-kieszonkowe

-ulubioną poduszkę lub zabawkę

-butelkę filtrująca do wody

karta kwalifikacyjna
 1. Gwarancja niezmienności ceny bez względu na kursy i ceny paliwa: 50.00 PLN
 2. Będę korzystać z dofinansowania: bez dopłaty
 3. Nie będę korzystać z dofinansowania: bez dopłaty
 4. Rezygnuję z ubezpieczenia od kosztów rezygnacji i akceptuję ryzyko: bez dopłaty
 5. Ubezpieczenie od kosztów rezygnacji (KR) wymagany PESEL: 134.00 PLN
  KR (podstawowe+COVID) w UNIQA TU S.A. Chęć wykupienia ubezpieczenia należy odznaczyć w formularzu rezerwacji oferty, zamieszczonym na naszej stronie. Obowiązkowe jest podanie numeru PESEL w rubryce: "Dodatkowe informacje, uwagi". UWAGA! Zgłoszenie chęci wykupienia ubezpieczenia możliwe jest jedynie na etapie wypełniania formularza rezerwacji. Brak dopełnienia powyższych warunków (w tym pominięcie numeru PESEL) uniemożliwi ubezpieczenie dziecka w tym zakresie.
 6. Ubezpieczenie od kosztów rezygnacji (KR+CP) wymagany PESEL: 168.00 PLN
  KR+CP (rozszerzone o choroby przewlekłe + COVID) w UNIQA TU S.A. Chęć wykupienia ubezpieczenia należy odznaczyć w formularzu rezerwacji oferty, zamieszczonym na naszej stronie. Obowiązkowe jest podanie numeru PESEL w rubryce: "Dodatkowe informacje, uwagi". UWAGA! Zgłoszenie chęci wykupienia ubezpieczenia możliwe jest jedynie na etapie wypełniania formularza rezerwacji. Brak dopełnienia powyższych warunków (w tym pominięcie numeru PESEL) uniemożliwi ubezpieczenie dziecka w tym zakresie.