BIURO PODRÓŻY WŁÓCZYKIJ

Włóczykij Biuro Podróży Dorota Sawa

O nas

Biuro Podróży Włóczykij to długoletnia tradycja w organizacji wycieczek grupowych zarówno krajowych jak i zagranicznych. Jesteśmy butikowym biurem podróży, grupą pasjonatów dla których liczy się jakość w organizowanych wyjazdach nie ich ilość. Bardzo ważne jest dla nas indywidualne podejście i budowanie osobistych relacji z klientem.

Wszystkie nasze wyjazdy od początku do końca, realizujemy samodzielnie. Daje to naszym klientom gwarancję bezpieczeństwa i pewność, że na miejscu otrzymają świadczenia zgodnie z programem. Staramy się być konkurencyjni w oferowanych cenach dzięki długoletniej współpracy z przewoźnikami, hotelami oraz pilotami.

W ofercie biura, znaleźć można wycieczki szkolne, wycieczki dla zakładów pracy, wyjazdy integracyjne, pielgrzymki, kolonie, obozy i wczasy .

Specjalizujemy się w organizacji wyjazdów studyjnych dla grup zorganizowanych w tematyce rolniczej, produktów lokalnych, szlaków kulinarnych, OZE i wiele więcej.

Wszystkie nasze wyjazdy przygotowujemy ze szczególną dokładnością, z sercem i pasją, tak aby dla osób, które biorą w nich udział, stały się niezapomnianym przeżyciem. Posiadamy własne, autorskie programy, każdy z nich może być jednak dostosowany indywidualnie do potrzeb i gustów uczestników. Jako pasjonaci turystyki, jesteśmy otwarci na nowe pomysły i kierunki zwiedzania. Staramy się rozszerzać ofertę w odpowiedzi na zapytania naszych klientów dlatego też wprowadziliśmy do sprzedaży oferty dużych touroperatorów.