BIURO PODRÓŻY WŁÓCZYKIJ

Włóczykij Biuro Podróży Dorota Sawa

Western Camp & Energylandia-Zator

Miejsce: Polska / Zator, wiek: 8 - 12 lat i 13 - 17 lat , transport: Autokar
kod termin dni cena status sprzedaż
WES1/23 02.07 - 08.07.2023 7 1980.00 PLN promocja rezerwuj

ZATOR - rozrywkowe miasto, które odwiedzają przez cały rok miliony turystów ze względu na liczne parki rozrywki w tym największe w Polsce centrum rozrywki Energylandia. W malowniczym Zatorze znajduje się Western Camp Resort stylizowany na klasyczną westernową wioskę z amerykańskiego Dzikiego Zachodu to właśnie w niej spędzicie niezapomniane wakacje.

Zakwaterowanie: Kompleks wypoczynkowy Western Camp Resor położony w malowniczym Zatorze.Obiekt, stylizowany na klasyczną westernową wioskę, na terenie którego znajduje sie basen,oraz liczne boiska sportowe. Całoroczne domki letniskowe 4 i 5 osobowe z łazienkami, wyposażone w jednoosobowe łóżka + łóżka piętrowe, TV, klimatyzację, bezpłatne WI-FI, ręczniki.

https://westerncamp.pl/

Wyżywienie:  śniadanie, obiad, kolacja, pierwszy posiłek-kolacja w dniu przyjazdu, ostatni posiłek-  śniadanie  + prowiant na drogę powrotną.

Dzień 1

 • Wyjazd z  Lublina wg rozkładu jazdy 
 • Zwiedzanie zabytkowej Kopalnii Soli w Wieliczce- 9 poziomów, najniższy z nich położony jest na głębokości 327 metrów, podziemne chodniki i korytarze tworzą prawdziwy podziemny labirynt o długości 245 km.
 • Przyjazd do ośrodka WERTERN CAMP w Zatorze kolacja, spotkanie organizacyjno-integracyjne, nocleg

Dzień 2-6

 • Strefa basenowa dla  wszystkich szukających orzeźwienia w upalne dni.
 • Aktywny wypoczynek: do dyspozycji boiska plażowe, boiska do piłki nożnej, siatkówki i  badmingtona.
 • Jak zdobywano pożywienie na Dzikim Zachodzie?
 • polując: jedna z najważniejszych umiejętności każdego kowboja.
 • łowiąc  ryby:w ofercie wynajem profesjonalnego sprzętu łowieckiego, oraz wydzielone miejsce do spokojnego zarzucania.
 • Letnie seanse w kinie plenerowym
 • Ognisko
 • Strefa relaksu, leżaki
 • Zabawa w Energylandi – ogromny park rozrywki zajmujący powierzchnię 35 hektarów podzielony na 6 stref: Bajkolandia, Strefa Familijna, Strefa Ekstremalna, Big Milk Water Park, Smoczy Gród i Aqualantis! Każda ze stref i atrakcji ma swój motyw przewodni, a oprócz tego w parku można wziąć udział w różnego rodzaju pokazach czy show. Ponadto, na obszarze parku znajdują się m.in.: zjeżdżalnie, kino 7D, karuzele, tory samochodowe, Tsunami Drop (wieża swobodnego spadku), i kolejki typu rollercoaster: Dragon (wysokość: 19 m; osiągana prędkość: 75 km/h), Mayan (wysokość: 33 m; osiągana prędkość: 80 km/h), Hyperion (wysokość: 77 m; osiągana prędkość: do 142 km/h) oraz wiele innych ekscytujących atrakcji gwarantujących niezapomniane wrażenia
 • Zabawa w Water Park - ogromny wodny plac zabaw z wieloma atrakcjami, kołami młyńskimi, figurami egzotycznych zwierząt, 16 nowych ekscytujących torów do wodnych zjazdów! Zabawa na 14 zjeżdżalniach, dostosowanych dla różnych grup wiekowych i o różnym stopniu trudności! Blisko 2 hektary wypełnione wodnym szaleństwem!

Dzień 7

 • Śniadanie
 • Wykwaterowanie, wyjazd z Western Camp Resort
 • Przejazd do:  Lublina ok. godz. 18:00 (Stadion Arena, od ul. Cukrowniczej)
                           

 

Zatorland Park Rozrywki - to wyjątkowe miejsce na mapie parków rozrywki w Polsce, w którym nauka staje się wspaniałą zabawą! Rozrywka na najwyższym poziomie dla dzieci w różnych wieku, dzięki szerokiemu wyborowi różnorodnych atrakcji. Centrum rozrywki mieści się w Lunaparku. Gromadzi on kilkadziesiąt atrakcji, w tym: diabelski młyn, salon gier, trampoliny, dinocoaster, autodrom, strefę aktywnego odkrywcy, warsztaty paleontologiczne, karuzele Twist’n’Swing, “Słoniki”, “Merry-Go-Round”, karuzelę łańcuchową “Clown”, szaloną łódkę “Crazy Raft” czy warsztaty paleontologiczne.

Wstęp do Parku Ruchomych Dinozaurów
Wstęp do Parku Owadów
Wstęp do Parku Mitologii
Seans w kinie 5D Extreme
Zwiedzanie domu szalonego naukowca
Możliwość wielokrotnego skorzystania z atrakcji znajdujących się na terenie lunaparku – kolejki, karuzele, trampoliny itp. (z wyjątkiem urządzeń uruchamianych za pomocą monet, np. automatyczne bujaki itp.)

Cena: 85zł./osoba

   (Atrakcje fakultatywne będą realizowane przy minimum 30 uczestnikach, wpłata bezpośrednio do wychowawcy)

Cena zawiera:

 • transport autokarem wyposażony w klimatyzacje,toalete i uchylne siedzenia
 • zakwaterowanie i wyżywienie zgodnie z ofertą
 • realizację programu wg oferty
 • opiekę doświadczonej kadry pedagogicznej posiadającej stosowne uprawnienia, oraz opiekę medyczną i ratownika wodnego 
 • ubezpieczenie NNW na kwotę 16 000,00 zł w UNIQA TUiR S.A.
 • podatek VAT marża oraz składkę  TFG i TFP

UWAGA: Program jest ramowy. Jego relizacja uzależniona będzie od kondycji i wieku uczestników.
W przypadku nagłego i niezależnego od Biura Podróży Włóczykij Dorota Sawa wzrostu cen za elementy składowe oferty np. paliwa, żywności, opłat drogowych, kursu walut etc. cena kolonii/obozu może ulec zmianie.

Godziny odjazdów i powrotów są uzależnione od warunków drogowych.

miejsce adres wyjazd powrót cena
Lublin Stadion Arena Lublin, od ul.Cukrowniczej 08:00 20:00 0,00 zł.
Uwagi: Uwagi: Na miejscu zbiórki należy stawić się co najmniej 30 min. przed godziną wyjazdu. Istnieje możliwość wyjazdu z innych miejscowości za dodatkową opłatą-szczegółowe informacje w biurze lub pod numerem telefonu 815329898
 1. Gwarancja niezmienności ceny bez względu na kursy i ceny paliwa: 100.00 PLN
 2. Rezygnuję z ubezpieczenia od kosztów rezygnacji i akceptuję ryzyko: bez dopłaty
 3. Ubezpieczenie od kosztów rezygnacji (KR) wymagany PESEL: 152.00 PLN
  KR (podstawowe+COVID) w UNIQA TU S.A. Chęć wykupienia ubezpieczenia należy odznaczyć w formularzu rezerwacji oferty, zamieszczonym na naszej stronie. Obowiązkowe jest podanie numeru PESEL w rubryce: "Dodatkowe informacje, uwagi". UWAGA! Zgłoszenie chęci wykupienia ubezpieczenia możliwe jest jedynie na etapie wypełniania formularza rezerwacji. Brak dopełnienia powyższych warunków (w tym pominięcie numeru PESEL) uniemożliwi ubezpieczenie dziecka w tym zakresie.
 4. Ubezpieczenie od kosztów rezygnacji (KR+CP) wymagany PESEL: 204.00 PLN
  KR+CP (rozszerzone o choroby przewlekłe + COVID) w UNIQA TU S.A. Chęć wykupienia ubezpieczenia należy odznaczyć w formularzu rezerwacji oferty, zamieszczonym na naszej stronie. Obowiązkowe jest podanie numeru PESEL w rubryce: "Dodatkowe informacje, uwagi". UWAGA! Zgłoszenie chęci wykupienia ubezpieczenia możliwe jest jedynie na etapie wypełniania formularza rezerwacji. Brak dopełnienia powyższych warunków (w tym pominięcie numeru PESEL) uniemożliwi ubezpieczenie dziecka w tym zakresie.
Organizator: Włóczykij Biuro Podróży Dorota Sawa