BIURO PODRÓŻY WŁÓCZYKIJ

Włóczykij Biuro Podróży Dorota Sawa

WCZASY WE WŁOSZECH

Miejsce: Włochy / Cattolica, wiek: 0 - 99 lat , transport: Autokar
kod termin dni cena status sprzedaż
WLD1/24 17.07 - 27.07.2024 11 2780.00 PLN są miejsca rezerwuj
Cena dla dzieci i młodzieży do 14 roku życia 2480zł w pokoju z rodzicami

CATTOLICA – nadmorski kurort wypoczynkowy, położony na przedgórzu Apeninów, na włoskiej Riwierze Adriatyckiej. Jest to świetna lokalizacja, która pozwala na zwiedzanie najpiękniejszych miejsc we Włoszech. Szeroka na 100 m plaża z leżakami, parasolami, zjeżdżalniami oraz boiskami do siatkówki i piłki plażowej sprzyja zarówno wypoczynkowi biernemu jak i aktywnemu. W Cattolice i pobliskim Rimini tętni wakacyjne życie nocne i wieczorne, a liczne dyskoteki. puby, kawiarnie oraz animacje na plaży i nadmorskich promenadach uatrakcyjniają pobyt wakacyjny.

Zakwaterowanie:  Z powodu zamknięcie hotelu JUPITER planowanego na wyjazd "Wczasy we Włoszech" w terminie 17.07 - 27.07.2024,   zmiana hotelu na HOTEL&RESIDENCE GINEVRA  ul.Via Venezia, 15, 47841 Cattolica RN, Włochy. https://www.hotelginevracattolica.it/

Posiłki w wyznaczonych godzinach będą podawane w hotelu CARACAS ul.Via Venezia, 13, 47841 Cattolica RN, Włochy, zlokalizowanym tuż obok hotelu w którym będą Państwo zakwaterowani  https://www.mlhotelcattolica.com/caracas/it/index

Wyżywienie: śniadanie - bufet słodko-słony z rogalikami, domowymi deserami, sokami owocowymi, jogurtami, płatkami zbożowymi, dżemami, wędlinami, jajkami i kanapkami, obiad i kolacja serwowana+ bufet sałatkowo-owocowy. Stały dostęp do wody pitnej, pozostałe napoje dodatkowo płatne

Pierwszy posiłek w hotelu- obiad 

Ostatni posilek w hotelu- śniadanie 

Dzień 1

Wyjazd z Polski wg rozkładu jazdy. Nocny przejazd przez Czechy i Austrię. Po drodze postój na gorący posiłek (dodatkowo płatny)

Dzień 2

Przyjazd do miejscowości Cattolica w godzinach popołudniowych, zakwaterowanie, obiad, spotkanie organizacyjne z rezydentem, spacer po kurorcie, kolacja, nocleg                  

Dzień 3 – 9

 • Zajęcia animacyjne i zabawy integracyjne na plaży
 • Odpoczynek na plaży i kąpiele w morzu
 • Wycieczka do San Marino - najmniejszego i najstarszego państwa na świecie,  gdzie można między innymi zobaczyć: Bramę Św. Franciszka (siedziba gwardii San Marino), Plac Garibaldiego, Pałac Rządowy, trzy wznoszące się nad miastem na szczycie Góry Tytana wieże: Guaita z Przesmykiem Czarownic, Cesta i Mondale. Wejdziemy na punkt widokowy z którego ukazuje się widok na wybrzeże Adriatyku. Do San Marino pojedziemy krętą drogą co przysporzy nam dodatkowych emocji i pięknych widoków.
 •  Rimini by night – to centrum rozywkowo-handlowe włoskiego wybrzeża adriatyku, miasto które nigdy nie zasypia, a tym samym posiada mnóstwo ważnych zabytków. Rimini odwiedzimy wieczorem to idealny czas na zakupy, rozrywkę, i spacery w blasku migoczących świateł miasta.

Dzień 10

Śniadanie, wykwaterowanie
Przejazd do Polski, po drodze postój na gorący posiłek: obiad w okolicach Padwy,  śniadanie w Polsce (dodatkowo płatny)

Dzień 11

Przyjazd do Polski według rozkładu jazdy
 

Opłata za posiłki na trasie w dniu wyjazdu 70 PLN+ 20 EURO 

Rzym by Night

To włoskie miasto, którego nikomu nie trzeba przedstawiać, skrywa niezliczone zabytki, urokliwe zakątki i klimat, które nie doświadczysz w żadnym innych europejskim mieście. Niegdyś to właśnie tu było centrum świata, o czym przypominają nam dziś licznie zachowane w Rzymie antyczne budowle takie jak: Plac i Bazylika Św. Piotra,  Koloseum – Forum Romanum – Forum Trajana – Ołtarz Ojczyzny – Kapitol – Panteon – Plac Navona – Fontanna Czterech Rzek – Fontanna di Trevi – Plac i Schody Hiszpańskie a to wszystko zobaczycie podczas spacerów po Rzymie w  blasku swiateł które tworzą niesamowitą atmosferę. Wieczorne zwiedzanie Rzymu to ogromny komfort ze względu na przyjazną temperature panującą w mieście. 

Cena: 90,00 €/os.

Wenecja 

To wyjątkowe miasto, które słynie z  karnawału i licznych pływających gondoli. Jedno z najbardziej fascynujących miast na świecie, niekwestionowana perła we włoskiej koronie piękna i dziedzictwa kulturowego. Jeśli dacie jej szanse by mogła pokazac w pełni swe wyjątkowe oblicze to wyjedziecie oczarowani. Zanim spotkamy sie z niesamowitymi atrakcjami w centrum Wenecji, najpierw przepłyniemy  statkiem po kanałach prowadzacych do placu św. Marka.  Podczas zwiedzania zobaczymy: Plac i Bazylika Św. Marka, Pałac Dożów, Most Westchnień, Wieża Zegarowa, Canale Grande, Most Rialto.          

Cena: 75,00 €/os.

Florencja

Katedra Santa Maria del Fiore ze słynną czerwoną kopułą, która dominuje nad dachami Florencji, kompleks architektoniczny San Lorenzo, Bazylika Santa Croce, Piazza Della Signoria, dom Dantego, Most Złotników.

Cena: 60,00 €/os.

 

(Atrakcje fakultatywne będą realizowane przez kontrahenta włoskiego przy minimum 30 uczestnikach. Wpłaty bezpośrednio u rezydenta. Zastrzegamy sobie możliwość łączenia grup młodzieżowych oraz uczestników wczasów rodzinnych.)

Cena zawiera:

 • Transport autokarem wyposażony w klimatyzacje,toaletę TV i uchylne siedzenia
 • Zakwaterowanie i wyżywienie wg programu
 • Realizację programu wg oferty
 • Rezydent na miejscu
 • Ubezpieczenie NNW na kwotę 15 000 zł, KL (20000 €), bagaż (200 €)  w UNIQA TUiR S.A.
 • Podatek VAT marża oraz opłaty za Turystyczny Fundusz Gwarancyjny i Turystyczny Fundusz Pomocowy

Cena nie zawiera:.

 • Bezzwrotnej opłaty klimatycznej dodatkowo płatnej w hotelu – 15€/os.
 • Posiłków na trasie wg programu- 20€/os i 70PLN/os
 • Wycieczek fakultatywnych- 165€/os

Cena dla dzieci i młodzieży do 14 roku życia 2480zł w pokoju z rodzicami


UWAGA: Program jest ramowy. 
W przypadku nagłego i niezależnego od Biura Podróży Włóczykij Dorota Sawa wzrostu cen za elementy składowe oferty np. paliwa, żywności, opłat drogowych, kursu walut etc. cena może ulec zmianie.

Godziny odjazdów i powrotów są uzależnione od warunków drogowych i ewentualnych korków na autostradach i kolejek na przejściach granicznych.

miejsce adres wyjazd powrót cena
Lublin Parking dla autokarów przy Stadionie Arena Lublin (od strony ul. Cukrowniczej) 12:00 14:00 0,00 zł.
Uwagi: Na miejscu zbiórki należy stawić się co najmniej 30 min. przed godziną wyjazdu. Istnieje możliwość wyjazdu z innych miejscowości za dodatkową opłatą-szczegółowe informacje w biurze lub pod numerem telefonu 815329898

Sygerowana lista  rzeczy do spakowania:

-dowód lub paszport

-zalecana karta EKUZ  (Europejska Karta Ubezpieczenia Zdrowotnego)

https://www.nfz.gov.pl/dla-pacjenta/nasze-zdrowie-w-ue/leczenie-w-krajach-unii-europejskiej-i-efta/jak-wyrobic-karte-ekuz/

- ręczniki (do kąpieli, na basen, na plaże)

- krem do opalania z filtrem

-poduszkę, koc do autokaru

Ważny paszport lub dowód osobisty. Zalecamy zabranie karty EKUZ ( Europejska Karta Ubezpieczenia Zdrowotnego).
 1. Gwarancja niezmienności ceny bez względu na kursy walut i ceny paliwa: 99.00 PLN
 2. Rezygnuję z ubezpieczenia od kosztów rezygnacji i akceptuję ryzyko: bez dopłaty
 3. Ubezpieczenie od kosztów rezygnacji (KR) wymagany PESEL: bez dopłaty
  Koszty Rezygnacji (podstawowe + COVID) w UNIQA TU S.A. Chęć wykupienia ubezpieczenia należy odznaczyć w formularzu rezerwacji oferty, zamieszczonym na naszej stronie. Obowiązkowe jest podanie numeru PESEL w rubryce: "Dodatkowe informacje, uwagi". UWAGA! Zgłoszenie chęci wykupienia ubezpieczenia możliwe jest jedynie na etapie wypełniania formularza rezerwacji. Brak dopełnienia powyższych warunków (w tym pominięcie numeru PESEL) uniemożliwi ubezpieczenie w tym zakresie.
 4. Ubezpieczenie od kosztów rezygnacji (KR+CP) wymagany PESEL: bez dopłaty
  Koszty Rezygnacji+ Choroby Przewlekłe (rozszerzone o choroby przewlekłe + COVID) w UNIQA TU S.A. Chęć wykupienia ubezpieczenia należy odznaczyć w formularzu rezerwacji oferty, zamieszczonym na naszej stronie. Obowiązkowe jest podanie numeru PESEL w rubryce: "Dodatkowe informacje, uwagi". UWAGA! Zgłoszenie chęci wykupienia ubezpieczenia możliwe jest jedynie na etapie wypełniania formularza rezerwacji. Brak dopełnienia powyższych warunków (w tym pominięcie numeru PESEL) uniemożliwi ubezpieczenie w tym zakresie.
Organizator: Włóczykij Biuro Podróży Dorota Sawa