BIURO PODRÓŻY WŁÓCZYKIJ

Włóczykij Biuro Podróży Dorota Sawa

Tatrzańska Letnia Przygoda-Zakopane

Miejsce: Polska / Zakopane, wiek: 8 - 12 lat i 13 - 17 lat , transport: Autokar
kod termin dni cena status sprzedaż
ZKL1/23 05.07 - 15.07.2023 11 2180.00 PLN ostatnie miejsca tel. 508910404
ostatnie 2 miejsca
ZKL2/23 16.07 - 26.07.2023 11 2180.00 PLN sprzedana tel. 508910404

Tatry – są niewątpliwie jednym z najciekawszych i najchętniej odwiedzanych zakątków Polski. Można tu znaleźć nie tylko malownicze szlaki, piękne widoki czy bliskość zachwycającej natury, ale również unikalny podhalański folklor i wiele atrakcji takich jak muzea, zabytki, a także nowoczesne baseny i parki wodne. Wypoczynek w otoczeniu malowniczych gór pozostaje w pamięci i wspomnieniach na długo.

Zakwaterowanie: Dom wypoczynkowy MAŁGORZATA – położony jest w najbardziej malowniczej dzielnicy Zakopanego, która znajduje się we wschodniej części miasta. Okolica sprzyja aktywnemu wypoczynkowi . Zakwaterowanie w 2,3, 4 -osobowych pokojach z łazienkami. Dom Wypoczynkowy posiada własną kuchnię i stołówkę, gdzie przygotowuje domowe, wysokiej jakości posiłki. Do dyspozycji uczetników: świetlica, sala dyskotekowa, sala telewizyjna, sala gier wyposażona w piłkarzyki, cymbergaj, fliper,oraz ping pong.

Wyżywienie: śniadanie obiad podwieczorek i kolacja. Pierwszy posiłek - obiadokolacja  w dniu przyjazdu, ostatni – śniadanie + suchy prowiant na drogę powrotną.

Dzień 1

 • Wyjazd z  Lublina wg rozkładu jazdy  
 • Przejazd do Zakopanego, zakwaterowanie, wieczorne animacje, nocleg 
   

Dzień 2–10

 • spacer na malowniczą Rusinową Polanę połączony z wizytą w Bacówce
 • wyprawa nad Morskie Oko z przewodnikiem
 • wycieczka piesza na Gubałówkę: przejście grzbietem Gubałówki, podziwianie przepięknej panoramy Zakopanego i Tatr, zejście do Zakopanego Polaną Szymoszkową.
 • zwiedzanie Zakopanego: Centrum Edukacji Przyrodniczej, Krupówki, Stary Kościółek, Kapliczka na Jaszczurówce, Zespół Skoczni Narciarskich
 • Tatrzański Park Edukacyjny „ZwierzOgród” Na terenie obiektu zagroda z: jeleniami szlachetnymi, owcami, kozami karpackimi, lisami polarnymi i srebrnymi. W ofercie pokazy z udziałem psów sportowych oraz moc gier i zabaw edukacyjnych.
 • zabawy, konkursy i animacje integracyjne
 • zajęcia taneczne
 • gry terenowe
 • rozgrywki zręcznościowe: piłkarzyki, ping pong, cymbergaj, flipery
 • wieczorne seanse filmowe
 • ognisko z pieczeniem kiełbasek
 • dyskoteka

Dzień 11

 • śniadanie,wykwaterowanie z ośrodka, wyjazd z Zakopanego
 • Przyjazd do Lublina według rozkładu jazdy 

Energylandia – ogromny park rozrywki zajmujący powierzchnię 35 hektarów podzielony na 6 stref: Bajkolandia, Strefa Familijna, Strefa Ekstremalna, Big Milk Water Park, Smoczy Gród  i Aqualantis! Każda ze stref i atrakcji ma swój motyw przewodni, a oprócz tego w parku można wziąć udział w różnego rodzaju pokazach czy show.Na obszarze parku znajdują się m.in.: zjeżdżalnie, kino 7D, karuzele, tory samochodowe, Tsunami Drop (wieża swobodnego spadku), i kolejki typu rollercoaster: Dragon (wysokość: 19 m; osiągana prędkość: 75 km/h), Mayan (wysokość: 33 m; osiągana prędkość: 80 km/h), Hyperion (wysokość: 77 m; osiągana prędkość: do 142 km/h) oraz wiele innych ekscytujących atrakcji gwarantujących niezapomniane wrażenia.

Cena: 150,zł-/os.

 

Park przygody Gubałówka – ADVENTURA PARK pakiet 5 w 1: Dla odważnych i spragnionych mocnych wrażeń czeka mega dawka adrenaliny! Niepowtarzalne emocje, które pozostaną w pamięci na bardzo długo. Wśród atrakcji park linowy: Duży (system przeszkód zbudowany na drzewach  na wysokości 6-8 m) lub Junior (przeszkody umieszczone 2-3 m nad ziemią); skok z Wieży Mocy - niepowtarzalne wrażenia skoku na ogromnej huśtawce, połączonej ze skokiem na bungee; tyrolka XXL - Najdłuższy na Podhalu zjazd na linie, który rozpoczyna się na wysokości 9 metrów nad ziemią. Tyrolka ma 350 metrów wysokości i składa się z 2 stacji pośrednich; ścianka wspinaczkowa - atrakcja na której znajduje się kilka dróg o różnej skali trudności, zarówno dla wspinaczy początkujących jak i bardziej zaawansowanych; zorba – dwuosobowa kula o średnicy 3 metrów wypełniona powietrzem zostaje puszczona po stromym zboczu w dół, toczenie się w kuli jest zupełnie bezpieczne, a sam zjazd ma 45 metrów długości.

Cena : 150,zł.-/os.

 

Kasprowy Wiech – wjazd kolejką, na Kasprowym Wierchu znajduje się obserwatorium meteorologiczne, a 30 metrów poniżej - budynek górnej stacji kolei linowej z restauracją i tarasami widokowymi - na szczyt można wjechać z Kuźnic koleją linową. Z wierzchołka Kasprowego Wierchu roztacza się panorama, zjazd kolejką.

Cena: 100,zł.-/os.

                                           (Atrakcje fakultatywne będą realizowane przy minimum 30 uczestnikach, wpłata bezpośrednio do wychowawcy)

 

Cena zawiera:

 • transport
 • zakwaterowanie i wyżywienie zgodnie z ofertą
 • realizację programu wg oferty
 • opiekę doświadczonej kadry pedagogicznej posiadającej stosowne, określone przepisami uprawnienia oraz opiekę medyczną na wezwanie
 • ubezpieczenie NNW na kwotę 16 000,00 zł w UNIQA TUiR S.A.
 • podatek VAT marża oraz składkę do TFG i TFP
   

UWAGA: Program jest ramowy. Jego relizacja uzależniona będzie od kondycji i wieku uczestników.
W przypadku nagłego i niezależnego od Biura Podróży Włóczykij Dorota Sawa wzrostu cen za elementy składowe oferty np. paliwa, żywności, opłat drogowych, kursu walut etc. cena kolonii/obozu może ulec zmianie.

Autokar wyposażony w uchylne siedzenia, klimatyzację, TV i toaletę. Godziny odjazdów i powrotów są uzależnione od warunków drogowych.

miejsce adres wyjazd powrót cena
Lublin Parking dla autokarów przy Stadionie Arena Lublin (od strony ul. Cukrowniczej) 08:00 18:00 0,00 zł.
Uwagi: Na miejscu zbiórki należy stawić się co najmniej 30 min. przed godziną wyjazdu. Istnieje możliwość wyjazdu z innych miejscowości za dodatkową opłatą-szczegółowe informacje w biurze lub pod numerem telefonu 815329898
 1. Gwarancja niezmienności ceny bez względu na kursy i ceny paliwa: 100.00 PLN
 2. Rezygnuję z ubezpieczenia od kosztów rezygnacji i akceptuję ryzyko: bez dopłaty
 3. Ubezpieczenie od kosztów rezygnacji (KR) wymagany PESEL: 150.00 PLN
  KR (podstawowe + COVID) w UNIQA TU S.A. Chęć wykupienia ubezpieczenia należy odznaczyć w formularzu rezerwacji oferty, zamieszczonym na naszej stronie. Obowiązkowe jest podanie numeru PESEL w rubryce: "Dodatkowe informacje, uwagi". UWAGA! Zgłoszenie chęci wykupienia ubezpieczenia możliwe jest jedynie na etapie wypełniania formularza rezerwacji. Brak dopełnienia powyższych warunków (w tym pominięcie numeru PESEL) uniemożliwi ubezpieczenie dziecka w tym zakresie.
 4. Ubezpieczenie od kosztów rezygnacji (KR+CP) wymagany PESEL: 199.00 PLN
  KR + CP (rozszerzone o choroby przewlekłe + COVID) w UNIQA TU S.A. Chęć wykupienia ubezpieczenia należy odznaczyć w formularzu rezerwacji oferty, zamieszczonym na naszej stronie. Obowiązkowe jest podanie numeru PESEL w rubryce: "Dodatkowe informacje, uwagi". UWAGA! Zgłoszenie chęci wykupienia ubezpieczenia możliwe jest jedynie na etapie wypełniania formularza rezerwacji. Brak dopełnienia powyższych warunków (w tym pominięcie numeru PESEL) uniemożliwi ubezpieczenie dziecka w tym zakresie.
Organizator: Włóczykij Biuro Podróży Dorota Sawa