BIURO PODRÓŻY WŁÓCZYKIJ

Włóczykij Biuro Podróży Dorota Sawa

Mega Active Camp-Dolina Popradu

Miejsce: Polska / Andrzejówka, wiek: 8 - 12 lat i 13 - 17 lat , transport: Autokar
kod termin dni cena status sprzedaż
BSL1/23 24.06 - 03.07.2023 10 1980.00 2080.00 PLN promocja rezerwuj
DODATKOWE MIEJCA
BSL2/23 23.07 - 01.08.2023 10 2280.00 PLN sprzedana tel. 508910404
BSL3/23 03.08 - 12.08.2023 10 2280.00 PLN sprzedana tel. 508910404

BESKID SĄDECKI – niewątpliwie jeden z najpiękniejszych obszarów górskich, położony tuż przy granicy ze Słowacją. Region posiada bogatą ofertę turystyki aktywnej.

Zakwaterowanie: Ośrodek wypoczynkowy „Andrzejówka” położony  tuż nad Popradem. Segmenty mieszkalne typu studio  z łazienką(dwa pokoje: 2-osobowy i 4-osobowy) Obiekt posiada między innymi: park linowy, strefę trampolin, ściankę wspinaczkową, boiska, plac zabaw dla dzieci. Codziennie wieczorem odbywają się animacje: beach party, kino wieczorne, rozgrywki, turnieje, gry planszowe, bale przebierańców i wiele innych.

https://www.ow-andrzejowka.pl/

Wyżywienie: śniadanie, obiad, deser i kolacja – sycące posiłki pełnowartościowe serwowane w sali jadalnej. Pierwszy posiłek– kolacja w dniu przyjazdu, ostatni – śniadanie+ suchy prowiant na drogę.

 

Dzień 1

 •  Wyjazd z Lublina według rozkładu jazdy  
 •  Przyjazd do ośrodka „Andrzejówka” zakwaterowanie, spotkanie organizacyjno-integracyjne,kolacja, nocleg.


Dzień 2–9

 • Spływ pontonowy doliną Popradu - niesamowita wodna wyprawa „Granicą Polski”  z możliwością podziwiania fauny i flory, wzbogacona niezapomnianymi wrażeniami opierającymi się o rywalizację: wyścigi załogami oraz wojna pontonów z użyciem pistoletów na wodę.
 • Pobyt w aquaparku Zapopradzie
 • Survival – wycieczka piesza mająca na celu zapoznanie uczestników z ogólnymi zasadami sztuki przetrwania, terenoznawstwa oraz ukazanie piękna okolicznej przyrody. Uczestnicy nauczą się działania w grupie i tego jak wykorzystać zdobytą wiedzę w życiu codziennym.
 •  Zorbing - polega na staczaniu się  po specjalnie przygotowanym torze w ogromnej  3 -3,5m kuli.
 •  Eurobungy - urządzenie umożliwiające wykonywanie bardzo wysokich skoków i akrobacji w powietrzu (nawet do 6m).
 • Trapolinarnia - 3 olbrzymie 5-ciometrowe trampoliny z siatką.
 • Paintball - dyscyplina ta łączy w sobie elementy gier strategicznych, współzawodnictwa oraz współdziałania w grupie. W trakcie gry uczestnicy rozwijają u siebie zdolność logicznego myślenia, szybkiego podejmowania decyzji oraz działania pod presją, bawiąc się przy tym w nietypowy sposób.
 • Trikke -  trójkołowe pojazdy napędzane w nie typowy sposób - bez pedałowania i bez odpychania się, wystarczy jedynie odpowiednio przechylać się na boki.
 •  Park linowy – atrakcja polegająca na pokonywaniu tras zawieszonych na drzewach na różnych wysokościach. Na terenie ośrodka znajduje się atestowany Super Park linowy z trzema trasami o różnym stopniu trudności (przeznaczone dla uczestników w każdym wieku).
 •  Zajęcia wspinaczkowe na ściance – zajęcia w formie kursu. Uczestnicy nauczą się zakładać prawidłowo uprzęże, wiązać podstawowe węzły, opanują techniki wspinania pionowego i poziomego oraz wzajemnej asekuracji.
 •  Wyścigi R/C
 •  Wieczorne zajęcia animacyjne: beach party, kino wieczorne, rozgrywki, turnieje,  gry planszowe, mini olimpiada, bale przebierańców i wiele innych.

 

Dzień 10

 •  Śniadanie,wykwaterowanie z ośrodka. Przyjazd do Lublina według rozkładu jazdy .

Krynica Zdrój,Jaworzyna Krynicka,Wieża w koronach drzew 

Wjazd koleją gondolową z Czarnego Potoku na Jaworzynę Krynicką(1114m n.p.m.) , podziwianie panoramy Beskidów, zejście szklakiem turystycznym do Krynicy-Zdrój, zwiedzanie popularnego uzdrowiska: deptak, Łazienki Borowinowe, Stare Łazienki,Stary Dom Zdrojowy,muszla koncertowa ,Nowy Dom Zdrojowy, pomnik Nikifora,bulway, Dietla, pomnik Kiepury, wejście na wieże widokową i spacer pierwszą w Polsce ścieżką przyrodniczo-edukacyjną w koronach drzew .

Cena 155,- zł/os.

 

                                (Atrakcje fakultatywne będą realizowane przy minimum 30 uczestnikach, wpłata bezpośrednio do wychowawcy)

Cena zawiera:

 • transport
 • zakwaterowanie i wyżywienie zgodnie z ofertą
 • realizację programu wg oferty
 • opiekę doświadczonej kadry pedagogicznej posiadającej stosowne, określone przepisami uprawnienia oraz opiekę medyczną na wezwanie
 • ubezpieczenie NNW na kwotę 16 000,00 zł w UNIQA TUiR S.A.
 • podatek VAT marża oraz składkę do TFG i TFP

UWAGA: Program jest ramowy. Jego realizacja uzależniona będzie od kondycji i wieku uczestników.
W przypadku nagłego i niezależnego od Biura Podróży Włóczykij Dorota Sawa wzrostu cen za elementy składowe oferty np. paliwa, żywności, opłat drogowych, kursu walut etc. cena kolonii/obozu może ulec zmianie.

Cena zawiera:

 • transport autokarem wyposażony w klimatyzacje,toalete i uchylne siedzenia zakwaterowanie i wyżywienie zgodnie z ofertą
 • realizację programu wg oferty
 • opiekę doświadczonej kadry pedagogicznej posiadającej stosowne uprawnienia, oraz opiekę medyczną i ratownika wodnego
 • ubezpieczenie NNW na kwotę 16 000,00 zł w UNIQA TUiR S.A podatek VAT marża oraz składkę  TFG i TF

  UWAGA : Program jest ramowy. Jego relizacja uzależniona będzie od kondycji i wieku uczestników. W przypadku nagłego i niezależnego od Biura Podróży Włóczykij Dorota Sawa wzrostu cen za elementy składowe oferty np. paliwa, żywności, opłat drogowych, kursu walut etc. cena kolonii/obozu może ulec zmianie.

miejsce adres wyjazd powrót cena
Lublin Parking dla autokarów przy Stadionie Arena Lublin (od strony ul. Cukrowniczej) 08:00 18:00 0,00 zł.
Uwagi: Na miejscu zbiórki należy stawić się co najmniej 30 min. przed godziną wyjazdu
 1. Gwarancja niezmienności ceny bez względu na kursy i ceny paliwa: 100.00 PLN
 2. Rezygnuję z ubezpieczenia od kosztów rezygnacji i akceptuję ryzyko: bez dopłaty
 3. Ubezpieczenie od kosztów rezygnacji (KR) wymagany PESEL: 152.00 PLN
  KR (podstawowe + COVID) w UNIQA TU S.A. Chęć wykupienia ubezpieczenia należy odznaczyć w formularzu rezerwacji oferty, zamieszczonym na naszej stronie. Obowiązkowe jest podanie numeru PESEL w rubryce: "Dodatkowe informacje, uwagi". UWAGA! Zgłoszenie chęci wykupienia ubezpieczenia możliwe jest jedynie na etapie wypełniania formularza rezerwacji. Brak dopełnienia powyższych warunków (w tym pominięcie numeru PESEL) uniemożliwi ubezpieczenie dziecka w tym zakresie.
 4. Ubezpieczenie od kosztów rezygnacji (KR+CP) wymagany PESEL: 204.00 PLN
  KR + CP (rozszerzone o choroby przewlekłe + COVID) w UNIQA TU S.A. Chęć wykupienia ubezpieczenia należy odznaczyć w formularzu rezerwacji oferty, zamieszczonym na naszej stronie. Obowiązkowe jest podanie numeru PESEL w rubryce: "Dodatkowe informacje, uwagi". UWAGA! Zgłoszenie chęci wykupienia ubezpieczenia możliwe jest jedynie na etapie wypełniania formularza rezerwacji. Brak dopełnienia powyższych warunków (w tym pominięcie numeru PESEL) uniemożliwi ubezpieczenie dziecka w tym zakresie.
Organizator: Włóczykij Biuro Podróży Dorota Sawa