BIURO PODRÓŻY WŁÓCZYKIJ

Włóczykij Biuro Podróży Dorota Sawa

Hiszpania Lloret de Mar z przelotem

Miejsce: Hiszpania / Lloret de Mar, wiek: 14 - 18 lat , transport: Samolot rejsowy
kod termin dni cena status sprzedaż
HOL1/23 11.07 - 18.07.2023 8 3999.00 PLN sprzedana tel. 508910404
HOL2/23 18.07 - 25.07.2023 8 3999.00 PLN sprzedana tel. 508910404
HOL3/23 25.07 - 01.08.2023 8 3999.00 PLN sprzedana tel. 508910404

Samolotowy obóz młodzieżowy Hiszpania Lloret de Mar z wylotem z Warszawy to wyjazd, który pozwoli Ci na komfortową podróż na Twoje wymarzone wakacje. Śniadanie zjesz w domu, obiad możesz już zjeść w Barcelonie a kolację w hotelu na wybrzeżu Costa Brava. Pierwszego dnia od razu z marszu zobaczysz w Barcelonie, to co najważniejsze i resztę czasu na obozie możesz spędzić na zabawie i wypoczynku z przyjaciółmi lub nowo poznanymi znajomymi. Basen, plaża i słońce są do Twojej dyspozycji.

HISZPANIA  kraj położony na południu Europy, jeden z jej najpiękniejszych zakątków. Kraj słońca, morza, dobrej zabawy, bardzo zróżnicowany pod względem kulturowym jak i geograficznym. Jednym z najbardziej znanych regionów Hiszpanii  jest Costa Brava – Dzikie Wybrzeże – jest to część wybrzeża zaczynająca się około 40 km na północ od Barcelony. Charakteryzuje się pięknymi krajobrazami, na które składają się urwiste, skaliste brzegi z małymi plażami o drobnym piasku.

LLORET DE MAR  to niewątpliwa stolica Costa Brava - stolica rozrywki i wspaniałej zabawy. W ciągu dnia szerokie piaszczyste plaże oraz przepiękne urokliwe zatoczki pozwalają spędzić czas ciekawie i aktywnie. Dodatkową atrakcją jest położony na obrzeżach miasta  największy na Costa Brava -  park wodny WATERWORLD

ZAKWATEROWANIE:
Hotele  GUITART CENTRAL PARK*** / SAMBA ***/ DON JUAN RESORT **** położone  ok. 400 metrów od plaży, w centrum Lloret de Mar. Do  dyspozycji uczestników 2 baseny (Guitart i Don Juan) lub 1 basen  (Samba), kawiarnia, restauracja,świetlica TV, sejf (dodatkowo  płatny). Pokoje 3, 4 -  os. z łazienkami z klimatyzacją w cenie.

https://www.guitarthotels.com/es/hotel-guitart-central-park-aqua-resort/hotel-guitart-central-park-aqua-resort-lloret/

https://www.sambahotels.com/es/hotel-samba

https://www.fergushotels.com/es/DonJuanResortAffiliatedByFergus/

WYŻYWIENIE:Hiszpania: 3 posiłki dziennie - bufet (śniadanie, obiad, kolacja). Pierwszym posiłkiem jest kolacja w dniu przyjazdu do Lloret, ostatnim śniadanie w dniu wyjazdu. Do posiłków będzie podawana woda. Pozostałe napoje dodatkowo płatne.

Dzień 1
Zbiórka  na lotnisku Okęcie-Warszawa o godzinie 08.30. Odprawa bagażowo-paszportowa (rozpoczęcie odprawy na ok. 2-5 godziny przed wylotem). Wylot samolotem PLL LOT do Barcelony o godzinie 11.10. Przylot na lotnisko El Prat  w Barcelonie ok. godz. 14.25. Odbiór bagaży.
Przejazd na krótkie zwiedzanie Barcelony:     wzgórze Montjuic ze Stadionem Olimpjskim i  piękną panoramą miasta. Pzejazd na wybrzeże Costa Brava. Zakwaterowanie w hotelu, kolacja.  Wieczory spacer po miejscowości. Nocleg.
Dzień 2-8
Pobyt na Costa Brava w Lloret de Mar 8 dni – 7 nocy
- wycieczka do Blanes -  skała Sao Palomera, promenada, plażowanie
- wycieczka piesza na zamek Castel en Playa oraz do zatoki Cala Banys
- gra miejska,  gry i zabawy integracyjne, rozgrywki sportowe, konkurs wiedzy Viva Espana
- plażowanie, bezpłatne korzystanie z  basenu
Dzień 8
Śniadanie. Wykwaterowanie z hotelu o godzinie 09.00, transfer na lotnisko. Odprawa paszportowo-bagażowa. Wylot z Barcelony o godzinie 13.10. Przylot na lotnisko Okęcie-Warszawa o 16.15. Odprawa bagażowa. Odbiór uczestników przez opiekunów.

Program fakultatywny (dla chętnych) :
- Barcelona - wycieczka całodziena 40-50 euro + wejście na stadion Camp Nou dla chętnych 25-30 euro.
   Wycieczka do stolicy Katalonii gdzie zobaczymy: katedrę Sagrada Familię (z zewnątrz), La Ramblę,  port, dzielnicę gotycka z katedrą Św. Eulalii,  Park Guell (bilet płatny w 
ramach opłaty za program),  Stadion FC Barcelona (bilet płatny dodatkowo dla chętnych około 25-30 euro), budowle Gaudiego Casa Milla oraz Casa Batllo (z zewnątrz).
  Cena  wycieczki 40-50 Є + stadion Nou Camp dla chętnych. Wycieczka realizowana przy grupie minimum 20 osób chętnych
- miasteczko wodne - ok. 35 Є
- karnet na dyskoteki (min. 4 wejścia - dla osób od 16 lat): cena 30 - 50 Є (zależy od dyskoteki), jedno wejście to cena ok. 15-18 Є
- rejs statkiem do Tossa de Mar + zwiedzanie zamku - ok. 30-35 Є

Cena zawiera: przelot samolotem rejsowym PLL LOT w klasie ekonomicznej, opłaty lotniskowe,  7 noclegów w hotelu na wybrzeżu Costa Brava – pokoje 3,4-osobowe z łazienkami, wyżywienie wg opisu, ubezpieczenie SIGNAL IDUNA – KL (20 000 € z chorobami przewlekłymi i leczeniem Covid-19 w cenie), NW (15000 zł), bagaż (2000 zł), opiekę pedagogiczną, hiszpańską opiekę medyczną, opiekę kierownika-rezydenta, podatek VAT, obowiązkową dopłatę do Turystycznego Funduszu Gwarancyjnego w wysokości 10 zł oraz Turystycznego Funduszu Pomocowego w kwocie 10 zł. 
Cena nie obejmuje: opłat na realizację programu oraz transferów autokarem, biletów wstępu do zwiedzanych obiektów oraz programu fakultatywnego.
Na realizację programu (transfery autokarem  i program w Lloret de Mar) należy przygotować kwotę 20 €– opłata obowiązkowa u rezydenta.Program fakultatywny (dla chętnych). Zalecane  kieszonkowe na potrzeby własne ok. 100 €.
UWAGI:Pasażer może wziąć na pokład jedną sztukę bagażu rejestrowanego do 20 kg oraz 1 sztukę bagażu podręcznego do 5 kg wg warunków przewoźnika.
                                                            Opłata klimatyczna w Lloret de Mar dla osób powyżej 16 roku - 10 € za pobyt.

Samolot rejsowy PLL LOT  - wylot z Warszawy Okęcie.  Bagaż zawarty w cenie: 20 kg bagażu rejestrowanego i 5 kg podręcznego.

 

miejsce adres wyjazd powrót cena
Warszawa Lotnisko Okęcie 06:30 16:15 0,00 zł.

Kadra: pilot-kierownik, wychowawcy, miejscowa opieka medyczna, hiszpański ratownik na plaży.
Ubezpieczenie: Signal Iduna: Koszy Leczenia z wliczonym ubezpieczeniem od chorób przewlekłych i leczeniem Covid-19 - suma 20 000 euro, Nieszczęśliwe Wypadki - suma 15 000 zł, bagaż - suma 2000 zł

UWAGI: Podczas podróży jedzenie we własnym zakresie. Zalecane minimalne kieszonkowe ok.100 €.

Na realizację programu (transfery autokarem  i program w Lloret de Mar) należy przygotować kwotę 20 €– opłata obowiązkowa u rezydenta.

Pasażer może wziąć na pokład jedną sztukę bagażu rejestrowanego do 20 kg oraz 1 sztukę bagażu podręcznego do 5 kg wg warunków przewoźnika LOT

UWAGA. Do wyjazdu na obóz na dzień sporządzenia oferty tj. 31.12.22 nie jest wymagany Europejski Certyfikat Covid-19 ani konieczność wykonywania żadnych testów.  Zalecamy zabranie karty EKUZ (Europejska Karta Ubezpieczenia Zdrowotnego).

Ważny paszport lub dowód osobisty. Wypełniona karta kwalifikacyjna. Zalecamy zabranie karty EKUZ ( Europejska Karta Ubezpieczenia Zdrowotnego).
  1. Gwarancja niezmienności ceny bez względu na kursy walut i ceny paliwa : 99.00 PLN
  2. Nie dotyczy Voucher: bez dopłaty
  3. Rezygnuję z ubezpieczenia od kosztów rezygnacji i akceptuję ryzyko: bez dopłaty
  4. Ubezpieczenie od kosztów rezygnacji (podstawowe): 210.00 PLN
    Ubezpieczenie od kosztów rezygnacji obejmuje COVID-19 ale nie obejmuje chorób przewlekłych . Chęć wykupienia ubezpieczenia należy odznaczyć w formularzu rezerwacji oferty, zamieszczonym na naszej stronie. Obowiązkowe jest podanie numeru PESEL w rubryce: "Dodatkowe informacje, uwagi". UWAGA! Zgłoszenie chęci wykupienia ubezpieczenia możliwe jest jedynie na etapie wypełniania formularza rezerwacji. Brak dopełnienia powyższych warunków (w tym pominięcie numeru PESEL) uniemożliwi ubezpieczenie dziecka w tym zakresie.
  5. Ubezpieczenie od kosztów rezygnacji (rozszerzone): 270.00 PLN
    Ubezpieczenie od kosztów rezygnacji obejmuje COVID-19 ale obejmuje choroby przewlekłe. Chęć wykupienia ubezpieczenia należy odznaczyć w formularzu rezerwacji oferty, zamieszczonym na naszej stronie. Obowiązkowe jest podanie numeru PESEL w rubryce: "Dodatkowe informacje, uwagi". UWAGA! Zgłoszenie chęci wykupienia ubezpieczenia możliwe jest jedynie na etapie wypełniania formularza rezerwacji. Brak dopełnienia powyższych warunków (w tym pominięcie numeru PESEL) uniemożliwi ubezpieczenie dziecka w tym zakresie.
Organizator: Centrum Podróży KOLIBER