BIURO PODRÓŻY WŁÓCZYKIJ

Włóczykij Biuro Podróży Dorota Sawa

Sun& Fun -Złote Piaski Bułgaria

Miejsce: Bułgaria / Złote Piaski, wiek: 13 - 18 lat , transport: Autokar
kod termin dni cena status sprzedaż
BL 1/23 08.07 - 18.07.2023 11 2490.00 PLN sprzedana tel. 508910404
BL 4/23 16.07 - 26.07.2023 11 2490.00 PLN sprzedana tel. 508910404
BL 2/23 24.07 - 03.08.2023 11 2490.00 PLN sprzedana tel. 508910404
BL 3/23 01.08 - 11.08.2023 11 2490.00 PLN sprzedana tel. 508910404

ZŁOTE PIASKI – nazywane są letnią stolicą Bułgarii, prawdziwą perłą czarnomorskiego wybrzeża, swoją nazwę zawdzięczają wyjątkowo pięknej plaży pozbawionej kamieni z łagodnym zejściem do morza. Kurort tętni życiem do późnych godzin nocnych dzięki licznym dyskotekom i pubom. Piękna pogoda, słońce, piaszczyste plaże, ciepła woda, mnóstwo atrakcji i nocne życie zwiastują niezapomniane wspomnienia.

Zakwaterowanie: Hotel Tintyava *** położony 150 m od morza w centralnej części kurortu Złote Piaski z bujną zielenią sprzyjającą relaksowi, a jednocześnie o krok od tętniącej życiem promenady. Pokoje 3-4 osobowe  z łazienką,wyposażone w klimatyzacje, lodówkę i TV. Na terenie hotelu znajduje się ogród, słoneczny taras, basen (leżaki przy basenie – bezpłatnie), parasole, scena przy basenie,  internet w lobby – bezpłatny. 

Cena zawiera: tenis stołowy,badminton,piłka wodna,siatkówka plażowa,rzutki.

https://tintyava.com/

Wyżywienie: All inclusive,śniadanie obiad i kolacja w formie bufetu.Przerwa kawowa: lody,kawa,hebrata,ciasta.Lokalne napoje bezalkoholowe bez ograniczeń w godzinach 10:00-20:00. Pierwszym posiłkiem jest obiad  w dniu przyjazdu do Bułgarii, ostatnim śniadanie+ suchy prowiant na drogę.

 

Dzień 1

Wyjazd z Polski wg rozkładu jazdy. Nocny przejazd przez Słowację,Węgry i Rumunię .Po drodze postój na gorący posiłek (obowiązkowa wpłata do wychowawcy-17€/os.)

Dzień 2

Przyjazd do hotelu w godzinach popołudniowych, zakwaterowanie, spotkanie organizacyjne, obiad,spacer po kurorcie,kolacja.  

Dzień 3 – 9

 • Plażowanie,kąpiele w morzu, bezpłatne korzystanie z basenu, turniej WATERPOLO miedzy obozami, rozgrywki sportowe
 • Animacje przy hotelowym basenie (karaoke, pool party)
 • Dla chętnych,wieczorny clubbing m.in. Papaya,Malibu, Arrogance Musice Factory (za dodatkową opłatą ok.10€)
 • Święto Holi – zabawa kolorami na piaszczystej plaży
 • Wycieczka do Monastyru Aładża -klasztor swoją nazwę zawdzięcza barwie skał, z których powstał. – ałdża w języku tureckim oznacza „pstry”, „wielobarwny”. Jest to budowla o niezwykłej konstrukcji. Jest wykuta ze skały wapiennej i wznosi się na wysokość około 30 metrów
 •  Wycieczka do Warny - letnia stolica Bułgarii jest największym bułgarskim portem położonym nad Morzem Czarnym. To niezwykle malownicze miasto, rozciągające się nad zatoką otoczoną wzgórzami, łączy w sobie ciekawe zabytki wielu wieków i kultur.

Dzień 10

Śniadanie,złożenie bagaży,wyjazd do Polski. Nocny przejazd przez Rumunie,Węgry,Słowację. 

Dzień 11

Kontynuacja podróży,po drodze postój na gorący posiłek (obowiązkowa wpłata do wychowawcy-17€/os.).Przyjazd do Polski według rozkładu jazdy. 

UWAGA: Program jest ramowy. Jego realizacja uzależniona będzie od kondycji i wieku uczestników.

AQUAPARK AQUAMANIA ALBENA-Zjeżdżalnie wodne – ‘swobodny upadek’, ‘mamut’, ‘zawodnik’, ‘tornado’ zjeżdżalnia raftingowa, ‘laguna krateru’, leniwa i dzika rzeka z fontannami, ścianka wspinaczkowa.  

ok 25,00 €/os.

AQUA DISCO-Rejs statkiem po ciemnoniebieskim  Morzu Czarnym, turkusowa woda, malownicze widoki, dyskoteka na pokładzie, muzyka słońce i relaks dodatkowo drinki bezalkoholowe, woda, soki.

 25,00 €/os.

KALIAKRA PRZYLĄDEK-  wysunięty 2 kilometry w morze cypel, urzeka niepowtarzalnymi widokami, fale wyrzeźbiły łuki i jaskinie w zboczach, na przylądku ruiny murów zamkowych z wieżami obronnymi, niesamowite miejsce do zrobienia zdjęć pamiątkowych.  

25,00 €/os.

JEEP SAFARI-wyprawa wojennymi jeepami po Parku Narodowym Złote Piaski oraz innych miejscowościach dostarczy Wam niezwykłych wrażeń! Totalny off-road 4x4! Mega chillout w bałkańskim stylu. Sportowe animacje, nauka strzelania do celu i tradycyjna bułgarska szamka w doborowym towarzystwie. 

ok.40 €/os.

BANAN YACHT PARTY-chillout i świetna zabawa na jachcie wzdłuż Zatoki Warneńskiej. Podczas rejsu czeka na Was piknik, kąpiele na otwartym morzu, skoki do wody z burty, a do tego ekstremalna przejażdżka na bananie i ringu wodnym.

ok. 45€/os.

Turcja – Stambuł – jednodniowa wycieczka jest niesamowitą okazją na spędzenie jednego dnia w Stambule, podczas wakacji w Bułgarii. Jest to najczęściej rezerwowana wycieczka przez Polaków. Teraz już można podróżować do Turcji bez wizy i paszportu. Wystarczy ważny minimum 6 miesięcy dowód osobisty.
Stambuł znajduje się zaledwie 500km od Złotych Piasków. Jest to jedyna metropolia położona na dwóch kontynentach: w Europie i Azji.
W programie : Panorama europejskiej części miasta (przejazd autokarem) ze zwiedzaniem podczas spaceru: Hipodromu, egipskiego obelisku, kolumny wężowej i kolumny Konstantyna, fontanny Wilhelma, Błękitnego Meczetu. Następnie przejazd przez mosty nad Złotym Rogiem i nad Bosforem do azjatyckiej części miasta. W cenę wliczone śniadanie i obiad oraz suchy prowiant na drogę – około 90 Euro/osoba

(Atrakcje fakultatywne będą realizowane przy minimum 30 uczestnikach, wpłata bezpośrednio do wychowawcy)

Cena zawiera:

 • Transport autokarem wyposażony w klimatyzacje,toalete i uchylne siedzenia
 • Zakwaterowanie i wyżywienie wg programu+suchy prowiant na drogę powrotną,
 • Realizację programu wg oferty
 • Kadra: pilot-kierownik, wychowawcy, miejscowa opieka medyczna, ratownik na plaży.
 • Ubezpieczenie NNW na kwotę 10 000 zł, KL (10000 €), bagaż (200 €)  w UNIQA TUiR S.A.
 • Podatek VAT marża oraz opłaty za Turystyczny Fundusz Gwarancyjny i Turystyczny Fundusz Pomocowy
 • Pamiątkowe gadżety

Cena nie zawiera:

 • Zwrotnej kaucji na wypadek ewentulanych zniszczeń w hotelu przez uczestnika -20€/os.
 • Bezzwrotnej opłaty klimatycznej dodatkowo płatnej w hotelu – 12€/os.
 • Posiłków na trasie wg programu- 34€/os
 •  Wi-Fi w pokojach:płatne wyłącznie w walucie bułgarskiej na recepcji (BGN – Lew bułgarski)

UWAGA: W przypadku nagłego i niezależnego od Biura Podróży Włóczykij Dorota Sawa wzrostu cen za elementy składowe oferty np. paliwa, żywności, opłat drogowych, kursu walut etc. cena kolonii/obozu może ulec zmianie.

Godziny odjazdów i powrotów są uzależnione od warunków drogowych i ewentualnych korków na autostradach i kolejek na przejściach granicznych.

miejsce adres wyjazd powrót cena
BIAŁA PODLASKA ul. Artyleryjska (przy stadionie), powrót: ul. Artyleryjska (przy stadionie) 07:00 16:00 120,00 zł.
Uwagi: Biuro zastrzega sobie możliwość odwołania bez żadnych konsekwencji transportu z danej miejscowości, w przypadku zbyt małej liczby uczestników (minimum 4 osób)
CHEŁM Parking na przeciwko Hotelu Kamena (przy parku) 08:00 15:00 120,00 zł.
Uwagi: Biuro zastrzega sobie możliwość odwołania bez żadnych konsekwencji transportu z danej miejscowości, w przypadku zbyt małej liczby uczestników (minimum 4 osób)
Lublin Parking Stadion Arena Lublin (od strony ul. Cukrowniczej) 10:00 13:00 0,00 zł.
Uwagi: Zbiórka uczestników 15 minut przed godziną odjazdu. Istnieje możliwość wyjazdu z innych miejscowości za dodatkową opłatą-szczegółowe informacje w biurze lub pod numerem telefonu 815329898
ZAMOŚĆ Parking na przeciwko restauracji Luneta 08:00 15:00 120,00 zł.
Uwagi: Biuro zastrzega sobie możliwość odwołania bez żadnych konsekwencji transportu z danej miejscowości, w przypadku zbyt małej liczby uczestników (minimum 4 osób)

1.Ważny paszport lub dowód osobisty. Wypełniona karta kwalifikacyjna. Zalecamy zabranie karty EKUZ ( Europejska Karta Ubezpieczenia Zdrowotnego).
2.Zalecane minimalne kieszonkowe ok. 100-150 € 

 1. Gwarancja niezmienności ceny bez względu na kursy i ceny paliwa: 100.00 PLN
 2. Rezygnuję z ubezpieczenia od kosztów rezygnacji i akceptuję ryzyko: bez dopłaty
 3. Ubezpieczenie od kosztów rezygnacji (KR) wymagany PESEL: 158.00 PLN
  KR (podstawowe + COVID) w UNIQA TU S.A. Chęć wykupienia ubezpieczenia należy odznaczyć w formularzu rezerwacji oferty, zamieszczonym na naszej stronie. Obowiązkowe jest podanie numeru PESEL w rubryce: "Dodatkowe informacje, uwagi". UWAGA! Zgłoszenie chęci wykupienia ubezpieczenia możliwe jest jedynie na etapie wypełniania formularza rezerwacji. Brak dopełnienia powyższych warunków (w tym pominięcie numeru PESEL) uniemożliwi ubezpieczenie dziecka w tym zakresie.
 4. Ubezpieczenie od kosztów rezygnacji (KR+CP) wymagany PESEL: 215.00 PLN
  KR + CP (rozszerzone o choroby przewlekłe + COVID) w UNIQA TU S.A. Chęć wykupienia ubezpieczenia należy odznaczyć w formularzu rezerwacji oferty, zamieszczonym na naszej stronie. Obowiązkowe jest podanie numeru PESEL w rubryce: "Dodatkowe informacje, uwagi". UWAGA! Zgłoszenie chęci wykupienia ubezpieczenia możliwe jest jedynie na etapie wypełniania formularza rezerwacji. Brak dopełnienia powyższych warunków (w tym pominięcie numeru PESEL) uniemożliwi ubezpieczenie dziecka w tym zakresie.
Organizator: Włóczykij Biuro Podróży Dorota Sawa