BIURO PODRÓŻY WŁÓCZYKIJ

Włóczykij Biuro Podróży Dorota Sawa

NARCIARSKIE SAFARI - WŁOCHY - VAL DI SOLE

Miejsce: Włochy / Fucine, wiek: 5 - 99 lat , transport: Autokar
kod termin dni cena status sprzedaż
WŁSKI-01/23 14.01 - 22.01.2023 9 2695.00 PLN potwierdzona tel. 508910404

Region Folgarida Marilleva, posiada 25 wyciągów i 37 stoków narciarskich (38% łatwych, 49% średnio trudnych i 13% trudnych), zapewnia rozrywkę i emocje na stokach dla wszystkich którzy lubią narciarstwo zjazdowe, snowboard i freestyle. Bezpośrednie połączenie z Madonna di Campiglio i Pinzolo daje dostęp do SkiArea Campiglio Dolomiti di Brenta, zapewniając w sumie 150 km połączonych tras, wszystkie z jednym karnetem narciarskim.

ZAKWATEROWANIE: Hotel PANGRAZZI *** www.hotelpangrazzi.com
Rodzinnie prowadzony hotel położony w Fucine. Hotel oddalony ok. 12 km od Tonale, ok. 10 km od Pejo oraz ok. 9 km od stacji Marileva. Do dyspozycji: recepcja, restauracja, bar, winda, sala TV. Bezpłatna narciarnia. Wi-Fi w hotelu bez opłat. Pokoje: 2,3 - os. z łazienkami. W hotelu do dyspozycji bezpłatny nieduży kryty basen oraz sauna. Istnieje możliwość pokoi rodzinnych ze zniżką dla dzieci. Szczegóły w biurze.

WYŻYWIENIE: 2 posiłki dziennie. Od obiadokolacji w dniu przyjazdu do hotelu, do śniadania w dniu wyjazdu z hotelu. Do obiadokolacji jest podawana woda. Śniadanie w formie bufetu, obiadokolacje serwowane do stolika, bufet sałatkowy, deser. Pozostałe napoje do obiadokolacji płatne dodatkowo.

PROGRAM IMPREZY
DZIEŃ 1
Wyjazd z Polski w godzinach wieczornych wg rozkładu. Przejazd przez Czechy i Austrię.

DZIEŃ 2
Przyjazd do Włoch w godzinach wieczornych. Zakwaterowanie. Obiadokolacja. Nocleg.

DZIEŃ  3 - 7
Jazda rekreacyjna na nartach na bazie karnetu 5 dniowego typ Skiarea Campiglio Dolomiti di Brenta (Folgarida Marilleva, Madonna di Campiglio, Pinzolo, Pejo). W cenie dojazdy na stok  autokarem lub Skibusem. Możliwość wykupienia innych wersji karnetu.

DZIEŃ 8
Śniadanie. Wykwaterowanie z hotelu, wyjazd do Polski w godzinach przedpołudniowych.. 

DZIEŃ 9
Powrót do Polski w godzinach rannych/przedpołudniowych w zależności od miejsca wysiadania

Karnet narciarski SKI AREA: cena ok. 250 euro

Cena zawiera: przejazd autokarem, zakwaterowanie w hotelu 3* (6 noclegów), wyżywienie 2 posiłki dziennie, opieka pilota, codzienny dowóz do wyciągów, ubezpieczenie Signal Iduna (KL+NW), opłata na TFG oraz TFP, podatek Vat

Cena nie zawiera: napoi do obiadokolacji, ubezpieczenia narciarskiego SKI z OC (dla chętnych ok. 90zł - zalecamy) oraz karnetów narciarskich wg wyboru, taxy klimatycznej płatnej na miejscu od 14 roku życia wynoszącej 1,5€/dzień

TRANSPORT: autokar

Biuro zastrzega sobie  możliwość odwołania bez żadnych konsekwencji transportu z danej miejscowości w przypadku zbyt małej liczby uczestników (minimum 8 osób) chyba, że jest podane inna informacja w rozkładzie jazdy.  Zbiórka uczestników 15 minut przed godziną odjazdu. Na trasach krajowych istnieje możliwość przejazdu autokarem o niższym standardzie, mikrobusem, PKP oraz możliwość ewentualnych przesiadek z tym związanych. Godziny odjazdów i powrotów są uzależnione od warunków drogowych i kolejek na przejściach granicznych. Istnieje możliwość wyjazdów z innych miejscowości – szczegółowe informacje w biurze.

miejsce adres wyjazd powrót cena
Lublin parking Hala Mosir Al.Zygmuntowskie obok stacji Orlen 18:00 00:00 0,00 zł.
Uwagi: Godziny powrotu do potwierdzenia

UWAGA: Do wyjazdu do WŁOCH  może być wymagany ważny Europejski Certyfikat Covid-19 (osoby zaszczepione lub ozdrowieńcy).  Na  okres sporządzenia oferty ( październik 2022) – żadne certyfikaty ani testy nie są wymagane.

Taksa klimatyczna płatna w hotelu w recepcji  (obowiązkowa opłata) - 1,5 euro /dzień

WAŻNY DOWÓD OSOBISTY LUB PASZPORT
  1. Dodatkowo: bez dopłaty
    Gwarancja niezmienności ceny bez względu na ceny paliwa i kursy walut (dla chętnych): 90.00 PLN Ubezpieczenie narciarskie SKI ( dla chętnych): 90.00 PLN Ubezpieczenie narciarskie SKI rozszerzone o OC sportowe i sprzęt sportowy Rezygnuję z ubezpieczenia od kosztów rezygnacji i akceptuję ryzyko: bez dopłaty Ubezpieczenie od kosztów rezygnacji z powodów losowych (obejmuje zachorowanie na COVID-19, ale nie obejmuje kwarantanny): 130.00 PLN Uwaga: ubezpieczenie to nie podlega zwrotowi nawet w wypadku odwołania imprezy przez organizatora.
Organizator: Włóczykij Biuro Podróży Dorota Sawa