BIURO PODRÓŻY WŁÓCZYKIJ

Włóczykij Biuro Podróży Dorota Sawa

HISZPANIA + 3 Parki Rozrywki

Miejsce: Hiszpania / Lloret de Mar, wiek: 14 - 18 lat , transport: Autokar
kod termin dni cena status sprzedaż
HOP1/23 06.07 - 17.07.2023 12 3099.00 PLN sprzedana tel. 508910404
HOP2/23 20.07 - 31.07.2023 12 3099.00 PLN sprzedana tel. 508910404

Hiszpania + 3 Parki Rozrywki, to wyjazd na którym odwiedzisz i będziesz się bawił w jednych z najlepszych parków rozrywki w Europie. Europa Park, Port Aventura, Gardaland - oferują wiele atrakcji, dostarczając mocnych wrażeń, adrenaliny oraz radości dla ludzi w każdym wieku. Lloret de Mar to miejscowość na Costa Brava gdzie poczujesz smaki Hiszpanii, odpoczniesz na pięknych plażach a wieczorem będziesz świadkiem a może i uczestnikiem zabawy w hiszpańskich klubach i dyskotekach. Na tym wyjeździe słońca na pewno Ci nie zabraknie.

HISZPANIA. Kraj słońca, morza, dobrej zabawy, bardzo zróżnicowany pod względem kulturowym jak i geograficznym. Jednym z najbardziej znanych regionów Hiszpanii jest Costa Brava – Dzikie Wybrzeże – jest to część wybrzeża zaczynająca się około 40 km na północ od Barcelony.

LLORET DE MAR to niewątpliwa stolica Costa Brava - stolica rozrywki i wspaniałej zabawy. W ciągu dnia szerokie piaszczyste plaże oraz przepiękne urokliwe zatoczki pozwalają spędzić czas ciekawie i aktywnie.

Europapark, Port Aventura, Gardaland - to jedne z najchętniej odwiedzanych rodzinnych parków rozrywki w Europie, oferujące wiele atrakcji, dostarczających mocnych wrażeń oraz radości zarówno młodszym jak i dorosłym.

ZAKWATEROWANIE:

Hotele  GUITART CENTRAL PARK*** / SAMBA ***/ DON JUAN RESORT ***/**** położone  ok. 400 metrów od plaży, w   centrum Lloret de Mar.    Do  dyspozycji     uczestników 2 baseny (Guitart i Don Juan) lub 1 basen  (Samba), kawiarnia, restauracja,świetlica TV, sejf (dodatkowo  płatny).    Pokoje  3, 4 -  os. z łazienkami z klimatyzacją w cenie.

https://www.guitarthotels.com/es/hotel-guitart-central-park-aqua-resort/hotel-guitart-central-park-aqua-resort-lloret/

https://www.sambahotels.com/es/hotel-samba

https://www.fergushotels.com/es/DonJuanResortAffiliatedByFergus/

WYŻYWIENIE: 

Hiszpania: 3 posiłki dziennie - bufet (śniadanie, obiad, kolacja). Pierwszym posiłkiem jest obiad w dniu przyjazdu do Lloret, ostatnim obiad w dniu wyjazdu  + suchy prowiant na drogę powrotną. W trakcie przejazdu wyżywienie we własnym zakresie. Woda  do obiadów i kolacji w cenie. Pozostałe napoje dodatkowo płatne

Dzień 1
Wyjazd z Polski wg rozkładu. Przejazd do Niemiec.
Dzień 2
Przyjazd do Niemiec w godzinach porannych w okolice Fryburga do Rust. Przerwa w podróży 9 godzin. Całodzienna zabawa w parku rozrywki EUROPA PARK (bilet dodatkowo płatny z wydatków programowych), Wieczorem wyjazd z Niemiec. Nocny przejazd przez Francję.
Dzień 3
Przejazd przez Francję. Przyjazd do Hiszpanii na Costa Brava  w godz. przedpołudniowych. Zakwaterowanie od godziny  ok. 13.00-14.00.  Obiad. Spacer po okolicy, zapoznanie z miejscowością. Kolacja. Zebranie organizacyjne. Nocleg.
Dzień 3 - 10
Pobyt na Costa Brava w Lloret de Mar 8 dni – 7 noclegów
W trakcie pobytu w programie:
- całodniowa wycieczka do parku rozrywki PORT AVENTURA, najchętniej odwiedzanego parku w Hiszpanii i jednego z największych w Europie (bilet dodatkowo płatny z wydatków programowych). Wyżywienie w tym dniu to: wczesne śniadanie lub w formie suchego prowiantu, obiad w postaci lunchboxów, kolacja w hotelu (w przypadku późnego powrotu w wersji na zimno).
- plażowanie, konkurs wiedzy Viva Espana, gry i zabawy integracyjne, rozgrywki sportowe

Program fakultatywny (dla chętnych):
- miasteczko wodne - ok. 35  Є
- karnet na dyskoteki (min. 4 wejścia -dla osób od 16 lat) cena 30-50 Є (zależy od dyskoteki), pojedyncze wejście 15-18 Є
- rejs statkiem do Tossa de Mar + zwiedzanie zamku - ok. 30-35 Є
- wycieczka do Barcelony - 40 -50 € + bilety wstępu na stadion Camp Nou dla chętnych 
   całodzienna wycieczka do stolicy Katalonii gdzie zobaczymy: katedra Sagrada Familia (z zewnątrz), La Rambla, port, dzielnica gotycka z katedrą Św. Eulalii,  Park Guell  (bilet
   opłacony w ramach opłaty za wycieczkę),  Stadion FC Barcelona (bilet  płatny dodatkowo dla chętnych około 25-30 euro), budowle Gaudiego Casa Milla oraz Casa Batllo
   (z zewnątrz). Wycieczka realizowana przy grupie minimum 20 osób chętnych.
Dzień 10
Śniadanie. Wykwaterowanie z hotelu ok. godziny 11.00. Złożenie bagaży. Obiad. Pobranie suchego prowiantu na drogę powrotną. Wyjazd z Hiszpanii w godz. popołudniowych. Przejazd przez Francję. Późnym wieczorem w zależności od czasu przejazdu zwiedzanie Monaco i Monte Carlo. Dalszy przejazd do Włoch.
Dzień 11
Przejazd przez Włochy w okolice Werony - całodzienna zabawa nad jeziorem Garda w parku rozrywki GARDALAND (bilet dodatkowo płatny z wydatków programowych), czas pobytu ok. 9 godzin. Wieczorem wyjazd z Włoch. Przejazd przez Austrię
Dzień 12
Przejazd przez Austrię, Czechy. Przyjazd do Polski w godzinach przedpołudniowych wg rozkładu jazdy.

Program fakultatywny (dla chętnych):
- miasteczko wodne - ok. 35  Є
- karnet na dyskoteki (min. 4 wejścia -dla osób od 16 lat) cena 30-50 Є (zależy od dyskoteki), pojedyncze wejście 15-18 Є
- rejs statkiem do Tossa de Mar + zwiedzanie zamku - ok. 30-35 Є
- wycieczka do Barcelony - 40 -50 € + bilety wstępu na stadion Camp Nou dla chętnych 
   całodzienna wycieczka do stolicy Katalonii gdzie zobaczymy: katedra Sagrada Familia (z zewnątrz), La Rambla, port, dzielnica gotycka z katedrą Św. Eulalii,  Park Guell  (bilet
   opłacony w ramach opłaty za wycieczkę),  Stadion FC Barcelona (bilet  płatny dodatkowo dla chętnych około 25-30 euro), budowle Gaudiego Casa Milla oraz Casa Batllo
   (z zewnątrz). Wycieczka realizowana przy grupie minimum 20 osób chętnych
 

Cena zawiera: przejazd autokarem, zakwaterowanie w hotelu na Costa Brava (7 nocy) w Hiszpanii, wyżywienie wg programu, ubezpieczenie SIGNAL IDUNA – KL (20 000 € z chorobami przewlekłymi i leczeniem Covid-19 w cenie), NW (15 000 zł), bagaż (2 000 zł), opiekę pedagogiczną, opiekę pilota-przewodnika, obowiązkową opłatę na TFG w wysokości 10 zł oraz obowiązkową opłatę na TFP w kwocie 10 zł, podatek VAT marża.
Cena nie obejmuje: dopłat do wyjazdów z poszczególnych miast, dodatkowych ubezpieczeń od kosztów rezygnacji, biletów wstępu do zwiedzanych obiektów oraz  programu fakultatywnego. Napoje do obiadów i kolacji dodatkowo płatne.
Na obligatoryjne bilety wstępu do parków rozrywki  (Europa Park, Port Aventura, Gardaland) należy przygotować  kwotę ok. 150-160  €. Pozostałe bilety wstępu dla chętnych.  Zalecane kieszonkowe ok. 100 €

Opłata turystyczna w Lloret de Mar dodatkowo płatna w hotelu – 10 € /pobyt dla osób powyżej 16 roku życia.

Autokar (wyposażony: WC, barek, TV, klimatyzacja) . Wyjazdy z poszczególnych miast zgodnie z rozkładem jazdy i za dopłatą widniejącą przy poszczególnych miastach.

Biuro zastrzega sobie możliwość odwołania bez żadnych konsekwencji transportu z danej miejscowości, w przypadku zbyt małej liczby uczestników (minimum 8 osób) chyba, że jest podane inna informacja w rozkładzie jazdy. Na trasach krajowych istnieje możliwość przejazdu autokarem o niższym standardzie lub mikrobusem oraz możliwość ewentualnych przesiadek z tym związanych.
Zbiórka uczestników 15 minut przed godziną odjazdu. Godziny odjazdów i powrotów są uzależnione od warunków drogowych i ewentualnych korków na autostradach i kolejek na przejściach granicznych.
Istnieje możliwość wyjazdów z innych miejscowości – szczegółowe informacje w biurze.
Potwierdzenie wyjazdów z poszczególnych miast zostanie potwierdzone najpóźniej na 5-7 dni przed wyjazdem.

miejsce adres wyjazd powrót cena
GLIWICE Cenrum Handlowe Europa Centralna ul. Pszczyńska 315 parking Castorama 16:30 10:30 100,00 zł.
KATOWICE Wyjazd: Mc Donald Stacja BP ul. Ofiar Katynia 5, powrót: Mc Donald Stacja BP ul. Górnosląska 40 A 16:00 11:00 100,00 zł.
KIELCE Stacja Orlen ul. Łódzka 266 11:30 15:30 100,00 zł.
KRAKÓW MC DONALD ( Makro) ul. Jasnogórska 2 14:00 13:00 100,00 zł.
Lublin Hala MOSIR Al. Zygmuntowskie ( obok stacji Orlen) 08:00 20:00 0,00 zł.
Uwagi: Zbiórka uczestników 15 minut przed godziną odjazdu. Istnieje możliwość wyjazdów z innych miejscowości- szczegółowe informacje w biurze
ŁÓDŹ Stacja Paliw KĄTNA 1, 92-638 Łódź 08:00 18:00 190,00 zł.
RADOM Wyjazd: Mc Donald stacja Circle ul.S. Czarneckiego, powrót: Mc Donald stacja Amic/Lukoil ul. S.Wernera 10:00 17:00 100,00 zł.
RZESZÓW Centrum Handlowe Nowy Świat ul.Krakowska 20 11:30 15:30 120,00 zł.
WARSZAWA parking przed Torwarem ul. Łazienkowska przy Wisłostradzie 08:00 18:00 190,00 zł.
WROCŁAW Auchan Bielany ul.Francuska 6 19:30 11:00 100,00 zł.

Kadra: pilot-kierownik, wychowawcy, miejscowa opieka medyczna, hiszpański ratownik na plaży.
Ubezpieczenie: Signal Iduna
Koszy Leczenia z wliczonym ubezpieczeniem od chorób przewlekłych i leczeniem Covid-19 - suma 20 000 euro, Nieszczęśliwe Wypadki - suma 15000 zł, bagaż - suma 2000 zł

UWAGI: Podczas podróży jedzenie we własnym zakresie. Zalecane minimalne kieszonkowe ok.100

Na obligatoryjne bilety wstępu do parków rozrywki  (Europa Park, Port Aventura, Gardaland) należy przygotować  kwotę ok. 150-160  €. Pozostałe bilety wstępu i program fakultatywny dla chętnych. 

Ważny paszport lub dowód osobisty. Wypełniona karta kwalifikacyjna. Zalecamy zabranie karty EKUZ ( Europejska Karta Ubezpieczenia Zdrowotnego).
  1. Gwarancja niezmienności ceny bez względu na kursy walut i ceny paliwa: 99.00 PLN
  2. Rezygnuję z ubezpieczenia od kosztów rezygnacji i akceptuję ryzyko: bez dopłaty
  3. Ubezpieczenie od kosztów rezygnacji (podstawowe): 178.00 PLN
    Ubezpieczenie od kosztów rezygnacji obejmuje COVID-19 ale nie obejmuje chorób przewlekłych Chęć wykupienia ubezpieczenia należy odznaczyć w formularzu rezerwacji oferty, zamieszczonym na naszej stronie. Obowiązkowe jest podanie numeru PESEL w rubryce: "Dodatkowe informacje, uwagi". UWAGA! Zgłoszenie chęci wykupienia ubezpieczenia możliwe jest jedynie na etapie wypełniania formularza rezerwacji. Brak dopełnienia powyższych warunków (w tym pominięcie numeru PESEL) uniemożliwi ubezpieczenie dziecka w tym zakresie.
  4. Ubezpieczenie od kosztów rezygnacji (rozszerzone): 255.00 PLN
    Ubezpieczenie od kosztów rezygnacji obejmuje COVID-19 i obejmuje choroby przewlekłe. Chęć wykupienia ubezpieczenia należy odznaczyć w formularzu rezerwacji oferty, zamieszczonym na naszej stronie. Obowiązkowe jest podanie numeru PESEL w rubryce: "Dodatkowe informacje, uwagi". UWAGA! Zgłoszenie chęci wykupienia ubezpieczenia możliwe jest jedynie na etapie wypełniania formularza rezerwacji. Brak dopełnienia powyższych warunków (w tym pominięcie numeru PESEL) uniemożliwi ubezpieczenie dziecka w tym zakresie.
Organizator: Centrum Podróży KOLIBER