BIURO PODRÓŻY WŁÓCZYKIJ

Włóczykij Biuro Podróży Dorota Sawa

Grecka Feta-Paralia

Miejsce: Grecja / Paralia, wiek: 13 - 18 lat , transport: Autokar
kod termin dni cena status sprzedaż
GRL1/23 25.06 - 05.07.2023 11 2470.00 PLN sprzedana tel. 508910404
GRL2/23 25.06 - 05.07.2023 11 2780.00 PLN sprzedana tel. 508910404
OBÓZ TANECZNY DANCE MANIA

PARALIA – miejscowość turystyczna położona około 7 km od Katerini stolicy regionu Pieria. Są tam liczne hotele i pensjonaty, sklepy, restauracje, dyskoteki i piękne złociste plaże. W ich pobliżu znajdują się centra turystyczne udostępniające sprzęt sportowy. Wyjątkowo czyste i wiecznie ciepłe morze zaprasza do kąpieli, wodnych szaleństw i uprawiania sportów wodnych. Paralia przyciąga turystów swą beztroską, gwarem dobiegającym z licznych klubów, kawiarni, szalonych dyskotek i tawern.

Zakwaterowanie: Hotel Grand Platon **** zlokalizowany jest w odległości 1500 m od centrum Parali oraz 400 m od szerokiej piaszczystej plaży, z widokiem na odległą górę Olimp. Nowoczesne 4-osobowe/łóżka 1-osobowe i łóżka typu king size, pokoje z klimatyzacją, łazienkami i balkonem. Każdy pokój wyposażony w telewizor, lodówkę i bezpłatne WIFI.Na terenie hotelu znajduje się basen z bezpłatnymi leżakami i parasolami.

https://grandplaton.gr/hotel-katerini/index.php/en/

Wyżywienie: śniadanie, obiad i kolacja w formie bufetu.Pierwszym posiłkiem jest obiad dniu przyjazdu do Grecji, ostatnim obiad + suchy prowiant na drogę. Woda w cenie. Pozostałe napoje płatne dodatkowo.

 

Dzień 1

Wyjazd z Polski wg rozkładu jazdy.Po drodze postój na gorący posiłek (obowiązkowa wpłata do wychowawcy-15€/os.)

Dzień 2

Kontynuacja podrózy do Grecji,przyjazd do hotelu w godzinach popołudniowych, zakwaterowanie, spotkanie organizacyjne, obiad,spacer po kurorcie,

Dzień 3–9

 • Kapiele w morzu i wypoczynek na piaszczystej, szerokiej plaży (możliwość bezpłatnego korzystania z leżaków  przy zamówieniu dowolnego napoju)
 • Beach party bez ograniczenia wiekowego – bezpłatny udział pod warunkiem zamówienia dowolnego napoju w barze
 • Zajęcia animacyjne i zabawy integracyjne przy hotelowym basenie
 • Dla chętnych wieczorny clubbing 
 • Święto Holi – zabawa kolorami na plaży
 • Rozgrywki plażowe, siatkówka plażowa
 • Piesze wycieczki ze zwiedzaniem okolicznych atrakcji
   

Dzień 10

Śniadanie,złożenie bagaży,wyjazd do Polski.

Dzień 11

Kontynuacja podróży,po drodze postój na gorący posiłek (obowiązkowa wpłata do wychowawcy-15€/os.).Przyjazd do Polski według rozkładu jazdy. 

UWAGA: Program jest ramowy. Jego realizacja uzależniona będzie od kondycji i wieku uczestników.

ATENY-Antyczne miasto i stolica Grecji, znane jest przede wszystkim z zachowanych do dziś zabytków  świata starożytnego. Program wycieczki zawiera zwiedzanie najciekawszych i najbardziej znanych ateńskich zabytków. Zaczniemy od słynnego na całym świecie symbolu Grecji- Akropolu. Następnie udamy się na spacer po antycznej dzielnicy Aten- Place. Podczas spaceru zobaczymy m.in.: Agorę Grecką ze świątynią Hefajstosa, Agorę Rzymską z wieżą Wiatrów, ruiny Biblioteki Hadriana oraz Stadion Olimpijski, gdzie odbyły się pierwsze Igrzyska Olimpijskie ery nowożytnej. Podczas objazdu miasta zobaczymy budowle w stylu neoklasycznym, tzw. tryptyk ateński ( Akademia Sztuk Pięknych, Uniwerystet Ateński, Biblioteka Narodowa ).       W drodze powrotnej zatrzymamy się w Termopilach by oddać hołd Leonidasowi i 300 Spartanom.

65€ ,-/os.

REJS PO RIWIERZE OLIMPIJSKIEJ-Rejs statkiem „spacerowym” z portu w Paralii po zatoce Termajskiej, podczas którego będziemy podziwiać piękne widoki Olimpu, malownicze zatoczki i ukryte plaże, gdzie z dala od tłumu i zgiełku wykąpiemy się w morzu. W trakcie rejsu czekają na nas rozmaite animacje, zabawy i gry wodne, a dla odważnych skoki do wody ze statku.

 35€ ,-/os

METEORY -Miejsce to uważane jest przez wielu za najbardziej niezwykłe w Grecji. Unikatowy zespół Meteorów składa się z niemal pionowych, monolitycznych bloków skalnych, sięgających od podstawy kilkaset metrów wysokości, na których średniowieczni zakonnicy usytuowali swoje klasztory. W programie również wizyta w manufakturze ikon bizantyjskich.

 40,€ -/os

WATERLAND-Świat wodnej rozrywki, gdzie dorośli bawią się jak dzieci, a dzieci nie ustępują im w zabawie. Park wodny to kompleks wielu zjeżdżalni, basenów ze sztucznymi falami, wodospadów, masaży wodnych, jacuzzi oraz strefy relaxu, znajdujący się na 150 tyś m².  Wyśmienita zabawa nie tylko dla dzieci!

 40,€ -/os.

Dyskoteka MILOS w Parali ok 1 km od hotelu  wiek minimum14 lat/16 lat

  ok.  7,€ -/os.

Pakiet – METEORY + ATENY + WOTERLAND 

135 €/os.

(Atrakcje fakultatywne będą realizowane przy minimum 30 uczestnikach, wpłata bezpośrednio do wychowawcy)

Cena zawiera:

 • Transport autokarem wyposażony w klimatyzacje,toalete i uchylne siedzenia
 • Zakwaterowanie i wyżywienie wg programu+suchy prowiant na drogę powrotną,
 • Realizację programu wg oferty
 • Kadra: pilot-kierownik, wychowawcy, miejscowa opieka medyczna, ratownik na plaży.
 • Ubezpieczenie NNW na kwotę 10 000 zł, KL (10000 €), bagaż (200 €)  w UNIQA TUiR S.A.
 • Podatek VAT marża oraz opłaty za Turystyczny Fundusz Gwarancyjny i Turystyczny Fundusz Pomocowy
 • Pamiątkowe gadżety

Cena nie zawiera:

 • Zwrotnej kaucji na wypadek ewentulanych zniszczeń w hotelu przez uczestnika -20€/os.
 • Bezzwrotnej opłaty klimatycznej dodatkowo płatnej w hotelu – 15€/os.
 • Posiłków na trasie wg programu- 30€/os

UWAGA: W przypadku nagłego i niezależnego od Biura Podróży Włóczykij Dorota Sawa wzrostu cen za elementy składowe oferty np. paliwa, żywności, opłat drogowych, kursu walut etc. cena kolonii/obozu może ulec zmianie.

Godziny odjazdów i powrotów są uzależnione od warunków drogowych i ewentualnych korków na autostradach i kolejek na przejściach granicznych.

miejsce adres wyjazd powrót cena
BIAŁA PODLASKA ul. Artyleryjska (przy stadionie) 06:00 17:30 120,00 zł.
Uwagi: Biuro zastrzega sobie możliwość odwołania bez żadnych konsekwencji transportu z danej miejscowości, w przypadku zbyt małej liczby uczestników (minimum 4 osób)
CHEŁM Parking na przeciwko Hotelu Kamena (przy parku) 07:00 16:30 120,00 zł.
Uwagi: Biuro zastrzega sobie możliwość odwołania bez żadnych konsekwencji transportu z danej miejscowości, w przypadku zbyt małej liczby uczestników (minimum 4 osób)
Lublin Parking dla autokarów przy Stadionie Arena Lublin (od strony ul. Cukrowniczej) 09:00 14:30 0,00 zł.
Uwagi: Zbiórka uczestników 15 minut przed godziną odjazdu. Istnieje możliwość wyjazdu z innych miejscowości za dodatkową opłatą-szczegółowe informacje w biurze lub pod numerem telefonu 815329898
ZAMOŚĆ Parking na przeciwko restauracji Luneta 07:00 16:30 120,00 zł.
Uwagi: Biuro zastrzega sobie możliwość odwołania bez żadnych konsekwencji transportu z danej miejscowości, w przypadku zbyt małej liczby uczestników (minimum 4 osób)

1.Ważny paszport lub dowód osobisty. Wypełniona karta kwalifikacyjna. Zalecamy zabranie karty EKUZ ( Europejska Karta Ubezpieczenia Zdrowotnego).
2.Zalecane minimalne kieszonkowe ok. 100-150 € 

 1. Gwarancja niezmienności ceny bez względu na kursy i ceny paliwa: 100.00 PLN
 2. Rezygnuję z ubezpieczenia od kosztów rezygnacji i akceptuję ryzyko: bez dopłaty
 3. Ubezpieczenie od kosztów rezygnacji (KR) wymagany PESEL: 162.00 PLN
  KR (podstawowe + COVID) w UNIQA TU S.A. Chęć wykupienia ubezpieczenia należy odznaczyć w formularzu rezerwacji oferty, zamieszczonym na naszej stronie. Obowiązkowe jest podanie numeru PESEL w rubryce: "Dodatkowe informacje, uwagi". UWAGA! Zgłoszenie chęci wykupienia ubezpieczenia możliwe jest jedynie na etapie wypełniania formularza rezerwacji. Brak dopełnienia powyższych warunków (w tym pominięcie numeru PESEL) uniemożliwi ubezpieczenie dziecka w tym zakresie.
 4. Ubezpieczenie od kosztów rezygnacji (KR+CP) wymagany PESEL: 224.00 PLN
  KR + CP (rozszerzone o choroby przewlekłe + COVID) w UNIQA TU S.A. Chęć wykupienia ubezpieczenia należy odznaczyć w formularzu rezerwacji oferty, zamieszczonym na naszej stronie. Obowiązkowe jest podanie numeru PESEL w rubryce: "Dodatkowe informacje, uwagi". UWAGA! Zgłoszenie chęci wykupienia ubezpieczenia możliwe jest jedynie na etapie wypełniania formularza rezerwacji. Brak dopełnienia powyższych warunków (w tym pominięcie numeru PESEL) uniemożliwi ubezpieczenie dziecka w tym zakresie.
Organizator: Włóczykij Biuro Podróży Dorota Sawa